دولت از فعالیت احزاب سیاسی غیرمجاز جلوگیری کند


دولت از فعالیت احزاب سیاسی غیرمجاز جلوگیری کند

نماینده اصولگرایان در نشست احزاب یزد با اشاره به این که دولت از فعالیت احزاب سیاسی غیر قانونی پیش گیری کند، نقل کرد: انتصاب‌های انجام شده در یزد بر اساس تعادل نیست.

تصویر و عکس   دولت از فعالیت احزاب سیاسی غیر قانونی پیش گیری کند

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از یزد، مهران فاطمی پیش از ظهر امروز در نشست احزاب استان یزد با قائم مقام وزیر کشور یاد آوری کرد: یکی از مشکلاتی که در استان یزد وجود دارد، موضوع اتباع بیگانه است.

وی یاد آوری کرد: الان ۱۰ تا ۱۵ درصد جمعیت استان یزد را اتباع بیگانه تشکیل می دهند که نیمی از این اشخاص هم به صورت غیر قانونی در استان یزد میزیند.

نماینده اصولگرایان در نشست احزاب یزدافزود: یکی دیگر از مشکلاتی که در استان یزد وجود دارد موضوع تامین آب و اقداماتی است که در راستای رویارویی با خشکسالی باید مواجه شود.

فاطمی ادامه داد: حالت آب استان یزد به خصوص در خط جابجایی ای به صورت مستمر با تحدید از سوی دیگر استانها مواجه است که باید در این زمینه قدم عالی ای برداشته شود.

وی در رابطه با مباحث فرهنگی استان یزد نقل کرد: ما موسسات با نام فرهنگی و تعلیمی در استان یزد داریم که کارکردهای آنها سیاسی شده و بخشی از مدیران استان یزد هم جزو هیئت مدیره این موسسات هستند.

نماینده اصولگرایان در نشست احزاب یزد با اشاره به این که شماری حزب سیاسی غیرقانونی در استان یزد در حال فعالیت هستند، نقل کرد: چه اصولگرا، اصلاح طلب و اعتدالگرا نباید هیچ حزبی بدون اجازه در استان یزد فعال باشد.

فاطمی در رابطه با تقسیمات کشوری نقل کرد: الان در استان یزد یک جمعیت در استان یزد با ۷۰ هزار نفر جمعیت یک نماینده دارد و یک شهرستان هم با بالغ بر ۶۰۰ هزار نفر جمعیت هم تنها یک نماینده در استان یزد دارد.

وی به معضلات شدید مردمان در حوزه معیشت و اقتصاد نقل کرد: اختلاف طبقاتی و کاهش امید به زندگی امروز معضلات زیادی برای مردمان ایجاد شده است، ستاد اقتصاد مقاومتی استان یزد هم کارکرد عالی ای ندارد و عملکرد این ستاد را در صنعت و تولید یزد نمیبینیم.

نماینده اصولگرایان در نشست احزاب یزد با اشاره به این که متوسط قیمت بیکاری یزد هفت تا ۹ درصد بوده ولی الان قیمت بیکاری استان یزد بالغ بر ۱۲ درصد شده است، نقل کرد: ۶۰ درصد واحدهای محصولی استان یزد یا تعطیل هستند و یا با ظرفیت کامل خود فعالیت ندارند.

فاطمی در رابطه با تعادل دولت نقل کرد: استاندار یزد در مهمانی معارفه خود اظهار کرد که من هم اصولگرا و هم اصلاح طلب و هم تعادل گرا هستم ولی نوعا در عزل و نصب هایی که انجام می شود، موضوع فراجناحی بودن نگاه کرده نمی شود و افرادی که سابقه اجرایی ضروری را احتمالا نداشته باشند هم در استان یزد انجام می شود.

————————————-

مطلب از : شيرين و.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

واعظ شحنه شناس اين عظمت گو مفروش
««« »»»
زان که منزلگه سلطان دل مسکين من است

دولت از فعالیت احزاب سیاسی غیرمجاز جلوگیری کند

TT / 98 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال