احیای ۷۳۸ مجوز استخدامی سال ۹۱ در خوزستان


خبرگزاری مهر : رئیس سازمان برنامه و بودجه خوزستان گفت: با اخذ مجوز از سازمان برنامه و بودجه کشور، ۷۳۶ نفر از ابتدای بهمن ماه امسال در دستگاه های اجرایی استان مشغول به کار می شوند.
امید حاجتی در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: پس از پیگیری و تلاش های بسیار زیاد، آن بخش از مجوز استخدامی سال ۹۱ استان که به هر دلیل امکان جذب آن توسط دستگاه های اجرایی در سنوات قبل میسر نشد، مجددا جذب شد.
وی افزود: اعتبار موردنیاز برای پرداخت حقوق، مزایا و سرانه اداری و پرسنلی این افراد نیز به طور کامل تامین شده است.
رئیس سازمان برنامه و بودجه خوزستان تصریح کرد: مجوز به کارگیری مابقی سهمیه آزمون استخدامی سال ۱۳۹۱، به تعداد ۷۳۶ نفر از سازمان برنامه و بودجه کشور اخذ شد.
حاجتی بیان کرد: بر اساس مجوز صادره آن دسته از پذیرفته شدگان مرحله دوم این آزمون که موفق به اخذ شماره پرسنلی شدند از ابتدای بهمن ماه به کار گرفته می شوند که تأمین اعتبار لازم به منظور جذب این افراد توسط سازمان برنامه و بودجه استان صورت پذیرفته است.
وی عنوان کرد: از آنجا که طبق ضوابط اجرایی بودجه سال ۱۳۹۵ هرگونه به کارگیری کارکنان، منوط به کسب مجوز از سازمان برنامه و بودجه کشور است، از ابتدای سال پیگیری های مستمری برای به کارگیری پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون فوق توسط این سازمان برگزار شد که خوشبختانه این تلاش ها به بارنشست و اخیراً سازمان برنامه و بودجه کشور موافقت خود را اعلام کرد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه خوزستان گفت: ورود ۲ هزار و ۳۱۳ نفر نیروی انسانی طی سالهای ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵، به دستگاه های اجرایی طی سال های اخیر بی سابقه بوده و مطمئناً در صورت برنامه ریزی مناسب تأثیرات مثبتی بر عملکرد سازمان ها و ادارات خواهد داشت

برای مشاهده اخبار استخدام استانداری خوزستان اینجا کلیک کنید

[ منبع این خبر سایت ای استخدام می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال