استخدام استانداری خوزستان در سال ۹۵ (خبر جدید)


استخدام استانداری خوزستان

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در یک صفحه اینجا کلیک کنید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

خبر ۱۲ آبان ۹۵ – احیای ۷۳۸ مجوز استخدامی سال ۹۱ در خوزستان

خبرگزاری مهر : رئیس سازمان برنامه و بودجه خوزستان گفت: با اخذ مجوز از سازمان برنامه و بودجه کشور، ۷۳۶ نفر از ابتدای بهمن ماه امسال در دستگاه های اجرایی استان مشغول به کار می شوند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۰ آبان ۹۵ – تحقق ۵۰ درصدی تعهد اشتغال در شادگان

باشگاه خبرنگاران جوان : آلبوغبیش معاون فرماندار شادگان با تاکید بر ضرورت تحقق کامل تعهد دستگاه های اجرایی این شهرستان در موضوع اشتغال، گفت:میزان تحقق تعهد اشتغال شهرستان تاکنون به ۵۰ درصد رسیده است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر۱ مهر ۹۵ – اشتغال و توسعه ورزش در اولویت مسئولان خوزستان قرار دارند

استاندار خوزستان گفت: رونق اشتغال و توسعه ورزش استان همواره یکی از اولویت های مسئولان به شمار رفته و نیاز است از تمامی ظرفیت ها در جهت توسعه ورزش و رونق اقتصاد استان استفاده کنیم.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۷ شهریور ۹۵ – ۸۵ درصد نیروهای استخدامی نفت از داخل استان خوزستان باشد

خبرگزاری ایرنا : استاندار خوزستان گفت:تاکید شده بالای ۸۵ درصد نیروهایی که در پروژه های نفتی استخدام می شوند از داخل استان باشند و اولویت به نیروهای دشت آزادگان و هویزه داده شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۱ شهریور ۹۵ – تحقق بیش از ۴۲ درصدی تعهد اشتغال در خوزستان

رئیس دبیرخانه کارگروه اشتغال خوزستان گفت: از سال‌های ابتدایی راه‌اندازی سامانه رصد تاکنون برای نخستین بار است که در نیمه نخست سال میزان تحقق تعهد اشتغال در استان به ۴۲٫۴ درصد رسیده است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۵ شهریور ۹۵ – اسامی پذیرفته شدگان ۳ برابر ظرفیت آزمون شهرداریها استان خوزستان

زمان آزمون عملی آتش نشان : از تاریخ   ۹۵/۰۶/۲۰   الی    ۹۵/۰۶/۳۱    برابر     زمان بندی اعلام شده در لیست اسامی
مکان آزمون عملی آتش نشانی : اهواز، کوی صادقیه، بین خیابان ۵ و ۶، ایستگاه آتش نشانی ولایت
مکان آزمایشات طب کار آتش نشان ها: اهواز، ابتدای خیابان سلمان فارسی(نادری)، درمانگاه شهرداری اهواز
 زمان مصاحبه حضوری سایر مشاغل : از تاریخ   ۹۵/۰۷/۰۳   الی    ۹۵/۰۸/۰۴    برابر     زمان بندی اعلام شده در لیست اسامی
مکان مصاحبه حضوری: اهواز، بلوار گلستان، ضلع شرقی میدان کارگر (فلکه فرهنگشهر)، مرکز آموزش علمی-کاربردی شهرداری اهواز

برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۵ شهریور ۹۵ – درصدسهم اشتغال نفت درخوزستان

باشگاه خبرنگاران جوان : رئیس کل دادگستری خوزستان گفت : علیرغم تمام آلودگی ها، سهم اشتغال صنعت نفت در خوزستان سه درصد است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۸ شهریور ۹۵ – شناسایی بیش از ۲ هزارطرح اشتغالزا در خوزستان

خبرگزاری ایرنا : مدیر صندوق کارآفرینی امید خوزستان با اشاره به اینکه این صندوق به دنبال شناسایی ظرفیت ها و قابلیت ها برای ایجاد اشتغال پایدار در مناطق شهری و روستایی است گفت: بیش از دو هزار طرح اشتغالزا در استان شناسایی شده است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۷ مرداد ۹۵ – تحقق بیش از ۳۲ درصدی تعهد اشتغال خوزستان از ابتدای سال تاکنون

خبرگزاری ایسنا : رئیس دبیرخانه کارگروه اشتغال خوزستان با اشاره به تعهد اشتغال دستگاه‌های اجرایی استان در سال جاری، از تحقق بیش از ۳۲ درصدی تعهد اشتغال استان خبر داد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۶ مرداد ۹۵ – اشتغال‌زایی بیش از ۱۰۰۰ نفر با افتتاح ۱۸ طرح صنعتی خوزستان در هفته دولت

خبرگزاری ایسنا : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: به مناسبت هفته دولت ۱۸ طرح صنعتی با اشتغال‌زایی برای بیش از هزار نفر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان افتتاح می‌شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۲ تیر ۹۵ – تاکید استاندار بر توسعه صنایع پایین دستی در جهت اشتغال

باشگاه خبرنگاران جوان : جهت توسعه اشتغال و بهبود وضعیت معیشت مردم شادگان لازم است صنایع پایین دستی از جمله صنایع تولیدی خرما در این شهرستان ایجاد شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۹ تیر ۹۵ – سرپرست فرمانداری اندیمشک:افراد بومی در استخدام ها اولویت دارند

خبرگزاری ایرنا: اندیمشک – ایرنا – سرپرست فرمانداری اندیمشک با اشاره به نرخ بالای بیکاری در این شهرستان گفت:باید بومی گزینی در استخدام ها لحاظ شود تا بخشی از این دغدغه مردم مرتفع گردد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۶ اردیبهشت ۹۵ – جذب نیرو در استخدام ها برای دستگاه های اجرایی در خرمشهر

 باشگاه خبرنگاران جوان : به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازآبادان؛نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی گفت: منویات مقام معظم رهبری با همایش و نمایش محقق نمی شود و باید عملیاتی وارد عرصه شد.
عبدالله سامری با تاکید بر لزوم استفاده از نیروهای بومی در شرکت های دولتی و پروژه های عمرانی در حال انجام در شهرستان، افزود:حرف ما این است که نیروی متخصص مورد نیاز اجرای طرح ها در صورتی که این ظرفیت در شهرستان موجود نیست، از خارج شهرستان یا استان تامین شود.
وی گفت: با تداوم روند جذب نیرو در برخی شرکت ها، نیروهای بومی شهرستان خرمشهر مجبورند برای تامین معیشت خانواده، آواره دیگر شهرهای کشور شده و به عنوان مثال به عسلویه در استان بوشهر عزیمت کنند.
منتخب مردم خرمشهر در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، افزود: با توجه به اینکه برخی طرح های اشتغالزا نظیر فولاد خرمشهر در این شهرستان بزودی بهره برداری می شود، حداقل نیروهای غیر متخصص این طرح ها، بومی گزینی شوند.

خبر ۵ اسفند ۹۴ – تحقق ۱۰۸ درصدی تعهد اشتغال در خوزستان

 خبرگزاری ایسنا : رییس دبیرخانه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری خوزستان با اشاره به ثبت اشتغال ۲۲ هزار و ۵۳۸ نفر در سامانه رصد از تحقق ۱۰۸ درصدی تعهد اشتغال استان خبر داد.
حسین نظری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، اظهار کرد: تعهد اشتغال استان در سال جاری ایجاد شغل برای ۲۰ هزار و ۸۵۴ نفر است که تاکنون اطلاعات مربوط به ۲۲ هزار و ۵۳۸ نفر در سامانه رصد کشور ثبت شده است.
وی با بیان اینکه با توجه به اینکه دستگاه‌ها در حال جمع‌بندی و وارد کردن اطلاعات مربوط به اشتغال خود هستند، بنابراین تعداد واقعی تحقق اشتغال در استان بیشتر از رقم فعلی خواهد شد، افزود: صندوق کارآفرینی امید با تعهد اشتغال ۶۷۱ نفر و ایجاد اشتغال برای ۱۵۰۵ نفر موفق به تحقق بیش از ۲۲۰ درصد تعهد اشتغال خود شده است و از این حیث در جایگاه اول استان قرار دارد.
نظری خاطرنشان کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) با تعهد اشتغال ۱۲۰۰ نفر و اشتغالزایی برای ۲۴۹۱ نفر رتبه دوم و همچنین سازمان جهاد کشاورزی با تعهد اشتغال ۲۵۰۰ نفر و ثبت اطلاعات حدود ۳۶۰۰ نفر در سامانه رصد با تحقق ۱۴۴ درصدی تعهد اشتغال از این حیث در جایگاه سوم استان قرار دارد.
وی عنوان کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز اشتغال ۶۱۵ نفر را در سامانه رصد ثبت کرده و با تعهد اشتغال ۴۵۶ نفر رتبه چهارم در تحقق تعهد اشتغال را در استان دارا است و همچنین اداره کل حمل و نقل پایانه‌های استان با تعهد اشتغال برای ۱۱۹۴ نفر و تحقق اشتغال برای ۱۵۷۳ نفر حائز رتبه پنجم را دارد.
رییس دبیرخانه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری خوزستان بیان کرد: سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان با تعهد اشتغال برای ۶۰۰۰ نفر و ثبت اطلاعات ۴۶۲۰ نفر در سامانه رصد بالاترین اشتغال ثبت شده را به خود اختصاص داده اما هنوز به تعهد خود نرسیده است.
نظری گفت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز دارای تعهد اشتغال ۵۰۰۰ نفر و تاکنون اطلاعات مربوط به ۴۶۰۰ نفر را در سامانه رصد ثبت کرده است و اداره کل آموزش و پرورش هم با تحقق حدود ۳۰ درصدی تعهد اشتغال خود، کمترین میزان تحقق تعهد اشتغال و ثبت در سامانه رصد را دارا است که البته علت این مساله روند استخدامی این سازمان و صدور احکام مربوطه است.
وی افزود: دستگاه‌ها اکنون در حال پالایش و جمع‌بندی اطلاعات خود هستند و ظرف ۲۰ روز آتی حتماً تمام دستگاه‌ها موفق به ثبت مابقی تعهد اشتغال خود در سامانه رصد می‌شوند؛ این سامانه به گونه‌ای است که امکان ثبت اطلاعات غلط و جعلی در آن وجود ندارد و ما بازرسی‌های میدانی را در اواخر فروردین و اوایل اردیبهشت هر سال به صورت نمونه‌ای انجام می‌دهیم و بنابراین آمار ثبت‌شده در این سامانه بیشتر از تحقق اشتغال سازمان‌ها و دستگاه‌ها نیست.

نتایج استخدام شهرداری‌های استان خوزستان در سال ۹۴ اعلام شد.

برای مشاهده صفحه اعلام نتایج اینجا کلیک کنید

خبر ۲۱ بهمن ۹۴ – استخدام افراد غیربومی باید در خوزستان ممنوع شود

خبرگزاری مهر : نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: مشکلات بسیاری به دلیل آمار بالای بیکاری در استان رخ داده به همین دلیل، استخدام افراد غیربومی باید به صورت کلی ممنوع شود.
به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله محسن حیدری پیش از ظهر امروز چهارشنبه در همایش تجلیل از کارگران، کارفرمایان و گروه های نمونه کار در خوزستان عنوان کرد: نقش پر رنگ کارگران در دوران انقلاب اسلامی بر هیچ فردی پوشیده نیست. در صورتی که کارگران در سال های قبل از انقلاب در بخش های مختلف اعتصاب نمی کردند، رسیدن به نقطه پیروزی در انقلاب اسلامی به طول می انجامید.
وی افزود: البته نقش کارگران تنها به دوران قبل از انقلاب بسنده نمی شود بلکه در دوران پس از انقلاب نیز تلاش های بسیاری از سوی این قشر زحمتکش به منظور گردش صنعت و اقتصاد کشور انجام گرفت.
آیت الله حیدری با بیان اینکه استخدام در شرکت های بزرگ مستقر در خوزستان باید به صورت ۱۰۰ درصدی بومی شود، گفت: استخدام افراد غیربومی به صورت کلی باید ممنوع شود. بسیاری از مشکلات حاشیه نشینی در استان خورستان ناشی از استخدام های غیربومی است.
وی اظهار کرد: بسیاری از تالاب های استان به دلیل فعالیت شرکت های نفتی خشک شده اند. این مسئله مشاغل بومی همچون صیادی و کشاورزی را از بین برده است  به همین دلیل اولویت اشتغال در این مناطق باید بومی گزینی باشد.
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: بسیاری از منابع خدادادی و درآمدهای کشوری در استان خوزستان حاصل می شود و به همین علت آمار بالای بیکاری در استان معنا ندارد.
وی با بیان اینکه یکی از عوامل افزایش بیکاری در استان ضعف فرهنگ اشتغال است، گفت: بسیاری از جوانان ما تنها به دنبال استخدام های دولتی هستند و سایر مشاغل را قبول ندارند. فعالیت های فرهنگی بسیاری در زمینه به منظور از بین بردن این نگرش غلط باید انجام بگیرد.

خبر ۲۱ بهمن ۹۴ –  ۲۲بهمن نتایج اولیه آزمون استخدامی شهرداریها اعلام می شود

بهمن ماه نتایج اولیه آزمون استخدامی شهرداری های استان خوزستان “آزمون مورخ ۲/۱۱/۹۴” اعلام می شود
آزمون استخدامی های شهرداری های استان  روز جمعه دوم بهمن ماه برای استخدام ۳۴۰نفر در ۳۳شهرداری ودر ۱۷رشته شغلی وبا حضور بیش از ۶هزارنفر متقاضی شامل  ۴۴۱۵نفر مرد و ۱۶۲۸نفر زن برگزارشد.

خبر ۵ بهمن ۹۴ – استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور در سال ۹۴

به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی در قالـب دسـتیاران سـتادی و در چـارچوب تصـویب نامـه شـماره ۲۰۶/۴۸۸۹۲ مورخ ۱۳۹۴/۴/۶ شورایعالی اداری با عنوان «ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور»، در نظر است تعداد ۹۱۳ نفر از متقاضیان واجد شرایط، از طریق امتحان کتبـی در دو حیطـه عمـومی و تخصصـی، مصـاحبه هـای اسـتخدامی و گزینش به صورت پیمانی جذب گردند. در ادامه توضیحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد.

در بخـش نخسـت، توضـیحاتی در خصوص شرایط عمومی و اختصاصی استخدام، فرآیند ثبت نام و پذیرش افراد، زمان و نحوه برگزاری آزمون، مواد آزمون و در بخـش دوم، خوشه ها، شغل محل های مربوط به هر دستگاه اجرایی آورده شده است.

برای مشاهده شرایط استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور در سال ۹۴ اینجا کلیک نمایید

کارت آزمون

برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه تاریخ آزمون و کارت ورود به جلسه

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی در تاریخ ۹۴/۱۰/۲۹ ، ۹۴/۱۰/۳۰ و ۹۴/۱۱/۰۱ از طریق وب سایت استخدامی و وب سایت استانداری خوزستان به داوطلبان ارائه می شود.
زمان برگزاری آزمون روز جمعه مورخ ۹۴/۱۱/۰۲ و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد.

آگهی استخدام پیمانی شهرداری های استان خوزستان

مهلت ثبت نام تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه مورخ ۹۴/۱۰/۲۱ تمدید گردید.

استانداری خوزستان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای استان از محل سهمیه استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ مورخ ۹۴/۰۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور شماره ۳۵۶۵۶ مورخ ۹۴/۰۸/۱۷ سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، در نظر دارد افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، عملی ، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرهای استان به شرح زیر استخدام نماید.

ردیف عنوان پست سازمانی رشته شغلی محل جغرافیایی خدمت تعداد جنسیت شرایط احراز
۱ کارشناس امور اداری کارشناس امور اداری مینو شهر ۱ مرد و زن دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مدیریت (کلیه گرایش
ها)، به جز گرایش مدیریت ورزش -مهندسی صنایع (کلیه گرایش ها)- اقتصاد (کلیه گرایش ها)
۲ کارپرداز مسئول خدمات مالی مینو شهر ۱ مرد دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در رشته تحصیلی حسابداری (کلیه گرایش ها)
۳ حسابدار و مامور وصول حسابدار مینو شهر ۱ مرد وزن دارا بودن گواهینامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حسابداری (کلیه گرایش ها)
۴ آتش نشان (راننده) راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین برای تصدی پست آتش نشان (راننده) مینو شهر ۱ مرد دارابودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه- فوق دیپلم در تمام گرایشهای یکی از
رشته های مدیریت عملیات امداد و سوانح ، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور
امداد- ایمنی و آتش نشانی – مدیریت عملیات حریق و حوادث – پیشگیری و ایمنی در برابر
حریق و حوادث اطفاء حریق پیشگیری – امداد و نجات -بهداشت حرفه ای – تربیت بدنی – برق
– تاسیسات- مکانیک – مخابرات- کامپیوتر *دارا بودن گواهینامه رانندگی با وسایل نقلیه
موتوری با حداکثر مجموع وزن و ظرفیت بار بیش از شش تن برای داوطلبین این رشته شغلی
الزامی است.
۵ متصدی اموردفتری،بایگانی و امور دبیرخانه شورای اسلامی شهر متصدی امور دفتری مینو شهر ۱ مرد و زن دارا بودن گواهی نامه پایان تحصیلات متوسطه- دارا بودن گواهی نامه فوق دیپلم در یکی
از رشته های حسابداری (کلیه گرایش ها)- کامپیوتر (کلیه گرایش ها )-فناوری اطلاعات -ارتباطات
-مدیریت (کلیه گرایش ها
۶ متصدی ارتباطات کاردان آتش نشان حمیدیه ۲ مرد دارابودن گواهینامه فوق دیپلم در تمام گرایش های یکی از رشته های مدیریت عملیات امداد
و سوانح- مدیریت عملیات امداد ونجات-مدیریت امور امداد-ایمنی و آتش نشانی –مدیریت عملیات
حریق و حوادث- پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق – امداد و نجات –
بهداشت حرفه ای – تربیت بدنی – برق – تاسیسات- مکانیک- مخابرات- کامپیوتر- * دارا بودن
گواهینامه رانندگی پایه دو قدیم یا پایه سه جدید برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی
است
۷ آتش نشان (راننده) راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین برای تصدی پست آتش نشان (راننده) حمیدیه ۲ مرد دارابودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه- فوق دیپلم در تمام گرایشهای یکی از
رشته های مدیریت عملیات امداد و سوانح ، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور
امداد- ایمنی و آتش نشانی – مدیریت عملیات حریق و حوادث – پیشگیری و ایمنی در برابر
حریق و حوادث اطفاء حریق – امداد و نجات -بهداشت حرفه ای – تربیت بدنی – برق – تاسیسات-
مکانیک – مخابرات- کامپیوتر *دارا بودن گواهینامه رانندگی با وسایل نقلیه موتوری با
حداکثر مجموع وزن و ظرفیت بار بیش از شش تن برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
۸ متصدی اموردفتری،بایگانی و امور دبیرخانه شورای اسلامی شهر متصدی امور دفتری حمیدیه ۱ مرد و زن دارا بودن گواهی نامه پایان تحصیلات متوسطه- دارا بودن گواهی نامه فوق دیپلم در یکی
از رشته های حسابداری (کلیه گرایش ها)- کامپیوتر (کلیه گرایش ها )-فناوری اطلاعات –
ارتباطات -مدیریت (کلیه گرایش ها
۹ کارشناس حقوقی کارشناس حقوقی رامهرمز ۱ مرد و زن دارابودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی حقوق (گرایش حقوق
عمومی ،حقوق خصوصی،حقوق جزا و جرم شناسی،حقوق سبت اسناد و املاک)
۱۰ متصدی ارتباطات (آتش نشان) کاردان آتش نشان ایذه ۱ مرد دارابودن گواهینامه فوق دیپلم در تمام گرایش های یکی از رشته های مدیریت عملیات امداد
و سوانح- مدیریت عملیات امداد ونجات-مدیریت امور امداد-ایمنی و آتش نشانی –مدیریت عملیات
حریق و حوادث- پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق – امداد و نجات –
بهداشت حرفه ای – تربیت بدنی – برق – تاسیسات- مکانیک- مخابرات- کامپیوتر- * دارا بودن
گواهینامه رانندگی پایه دو قدیم یا پایه سه جدید برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی
است
۱۱ آتش نشان کاردان آتش نشان ایذه ۲ مرد دارابودن گواهینامه فوق دیپلم در تمام گرایش های یکی از رشته های مدیریت عملیات امداد
و سوانح- مدیریت عملیات امداد ونجات-مدیریت امور امداد-ایمنی و آتش نشانی –مدیریت عملیات
حریق و حوادث- پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق – امداد و نجات –
بهداشت حرفه ای – تربیت بدنی – برق – تاسیسات- مکانیک- مخابرات- کامپیوتر- * دارا بودن
گواهینامه رانندگی پایه دو قدیم یا پایه سه جدید برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی
است
۱۲ آتش نشان (راننده) راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین برای تصدی پست آتش نشان (راننده) ایذه ۱ مرد دارابودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه- فوق دیپلم در تمام گرایشهای یکی از
رشته های مدیریت عملیات امداد و سوانح ، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور
امداد- ایمنی و آتش نشانی – مدیریت عملیات حریق و حوادث – پیشگیری و ایمنی در برابر
حریق و حوادث اطفاء حریق – امداد و نجات -بهداشت حرفه ای – تربیت بدنی – برق – تاسیسات-
مکانیک – مخابرات- کامپیوتر *دارا بودن گواهینامه رانندگی با وسایل نقلیه موتوری با
حداکثر مجموع وزن و ظرفیت بار بیش از شش تن برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
۱۳ جمعدار و امین اموال مسئول خدمات مالی ایذه ۱ مرد دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در رشته تحصیلی حسابداری (کلیه گرایش ها)
۱۴ کارشناس خدمات شهری کارشناس محیط زیست ایذه ۱ مرد دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی محیط زیست
(گرایش ارزیابی و آمایش سرزمین ، مهندسی طراحی محیط زیست ) محیط زیست (گرایش برنامه
ریزی)برنامه ریزی مدیریت و آموزش محیط زیست – طراحی محیط زیست ، مهندسی عمران گرایش
محیط زیست مهندسی منابع طبیعی گرایش محیط زیست مهندسی
۱۵ کارشناس پیگیری مصوبات شورا کارشناس امور اداری ایذه ۱ مرد یا زن دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مدیریت (کلیه گرایش
ها)، به جز گرایش مدیریت ورزش -مهندسی صنایع (کلیه گرایش ها)- اقتصاد (کلیه گرایش ها)
۱۶ حسابدار حسابدار آغاجاری ۱ مرد و زن دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حسابداری (کلیه گرایش ها)
۱۷ کار پرداز مسئول خدمات مالی آغاجاری ۱ مرد دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در رشته تحصیلی حسابداری (کلیه گرایش ها)
۱۸ کارشناس خدمات شهری کارشناس محیط زیست ملاثانی ۱ مرد دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی محیط زیست
(گرایش ارزیابی و آمایش سرزمین ، مهندسی طراحی محیط زیست ) محیط زیست (گرایش برنامه
ریزی)برنامه ریزی مدیریت و آموزش محیط زیست – طراحی محیط زیست ، مهندسی عمران گرایش
محیط زیست مهندسی منابع طبیعی گرایش محیط زیست مهندسی
۱۹ متصدی ارتباطات (آتش نشان) کاردان آتش نشان ملاثانی ۱ مرد دارابودن گواهینامه فوق دیپلم در تمام گرایش های یکی از رشته های مدیریت عملیات امداد
و سوانح- مدیریت عملیات امداد ونجات-مدیریت امور امداد-ایمنی و آتش نشانی –مدیریت عملیات
حریق و حوادث- پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق – امداد و نجات –
بهداشت حرفه ای – تربیت بدنی – برق – تاسیسات- مکانیک- مخابرات- کامپیوتر-*دارا بودن
گواهینامه رانندگی پایه دو قدیم یا پایه سه جدید برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی
است
۲۰ کارشناس روابط عمومی کارشناس روابط عمومی امیدیه ۱ مرد و زن دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مدیریت امور فرهنگی
–مطالعات فرهنگی و رسانه – علوم ارتباطات اجتماعی – علوم ارتباطات – ارتباط تصویری
–مدیریت رسانه
۲۱ کارشناس حقوقی کارشناس حقوقی امیدیه ۱ مرد و زن دارابودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی حقوق (گرایش حقوق
عمومی ،حقوق خصوصی،حقوق جزا و جرم شناسی،حقوق اسناد و املاک)
۲۲ کارشناس فناوری اطلاعات کارشناس تحلیل گر سیستم امیدیه ۱ مرد و زن دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی کامپیوتر
(کلیه گرایشها)-مهندسی فناوری اطلاعات-مهندسی صنایع(کلیه گرایشها
۲۳ کارشناس شهرسازی کارشناس شهرسازی امیدیه ۱ مرد و زن دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی شهرسازی برنامه
ریزی شهری منطقه ای – مدیریت شهری – برنامه ریزی منطقه ای – طراحی شهری – مهندسی شهرسازی
– جغرافیا و برنامه ریزی شهری
۲۴ آتش نشان (راننده) راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین برای تصدی پست آتش نشان (راننده) امیدیه ۱ مرد دارابودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه- تمام گرایش های فوق دیپلم در یکی از
رشته های مدیریت عملیات امداد و سوانح ، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور
امداد، ایمنی و آتش نشانی ، مدیریت عملیات حریق و حوادث ، پیشگیری و ایمنی در برابر
حریق و حوادث اطفاء حریق ، امداد و نجات ، بهداشت حرفه ای تربیت بدنی – برق-تاسیسات
– مکانیک – مخابرات -کامپیوتر *دارا بودن گواهینامه رانندگی با وسایل نقلیه موتوری
با حداکثر مجموع وزن و ظرفیت بار از شش تن برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است
۲۵ متصدی اموردفتری،بایگانی و امور دبیرخانه شورای اسلامی شهر متصدی امور دفتری ویس ۱ مرد و زن دارا بودن گواهی نامه پایان تحصیلات متوسطه- دارا بودن گواهی نامه فوق دیپلم در یکی
از رشته های حسابداری (کلیه گرایش ها)- کامپیوتر (کلیه گرایش ها )-فناوری اطلاعات و
ارتباطات -مدیریت (کلیه گرایش ها
۲۶ آتش نشان (راننده) راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین برای تصدی پست آتش نشان (راننده) ویس ۱ مرد دارابودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه- تمام گرایش های فوق دیپلم در یکی از
رشته های مدیریت عملیات امداد و سوانح ، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور
امداد، ایمنی و آتش نشانی ، مدیریت عملیات حریق و حوادث ، پیشگیری و ایمنی در برابر
حریق و حوادث اطفاء حریق ، امداد و نجات ، بهداشت حرفه ای تربیت بدنی – برق-تاسیسات
– مکانیک – مخابرات -کامپیوتر *دارا بودن گواهینامه رانندگی با وسایل نقلیه موتوری
با حداکثر مجموع وزن و ظرفیت بار از شش تن برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
۲۷ کارشناس خدمات شهری کارشناس محیط زیست ویس ۱ مرد دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی محیط زیست
(گرایش ارزیابی و آمایش سرزمین ، مهندسی طراحی محیط زیست ) محیط زیست (گرایش برنامه
ریزی)برنامه ریزی مدیریت و آموزش محیط زیست – طراحی محیط زیست ، مهندسی عمران گرایش
محیط زیست مهندسی منابع طبیعی گرایش محیط زیست مهندسی
۲۸ کارشناس حقوقی کارشناس حقوقی دزفول ۱ مرد دارابودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی حقوق (گرایش حقوق
عمومی ،حقوق خصوصی،حقوق جزا و جرم شناسی،حقوق سبت اسناد و املاک)
۲۹ کارشناس شهرسازی کارشناس شهرسازی دزفول ۱ مرد و زن دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی شهرسازی و منطقه
ای – مدیریت شهری – برنامه ریزی منطقه ای – طراحی شهری – مهندسی شهرسازی – جغرافیا
و برنامه ریزی شهری
۳۰ کارشناس حمل و نقل و ترافیک کارشناس امور حمل و نقل دزفول ۱ مرد دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی عمران (گرایش
مهندسی و برنامه ریزی حمل و نقل ) ، مهندسی ترافیک ، مهندسی حمل و نقل ، مهندسی تکنولوژی
حمل و نقل و ترافیک شهری
۳۱ آتش نشان (راننده) راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین برای تصدی پست آتش نشان (راننده)) چوئبده ۲ مرد دارابودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه- تمام گرایش های فوق دیپلم در یکی از
رشته های مدیریت عملیات امداد و سوانح ، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور
امداد، ایمنی و آتش نشانی ، مدیریت عملیات حریق و حوادث ، پیشگیری و ایمنی در برابر
حریق و حوادث اطفاء حریق ، امداد و نجات ، بهداشت حرفه ای تربیت بدنی – برق-تاسیسات
– مکانیک – مخابرات -کامپیوتر *دارا بودن گواهینامه رانندگی با وسایل نقلیه موتوری
با حداکثر مجموع وزن و ظرفیت بار از شش تن برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
۳۲ کارشناس عمران مهندس راه و ساختمان گتوند ۱ مرد و زن دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی عمران (گرایش
مهندسی و مدیریت ساخت ، گرایش سازه ، گرایش سیستمهای اطلاعات جغرافیایی ، عمران ) مدیریت
پروژه و ساخت ، طراحی محیط
۳۳ حسابدار حسابدار خرمشهر ۱ مرد و زن دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حسابداری (کلیه گرایش ها)
۳۴ کار پرداز مسئول خدمات مالی خرمشهر ۱ مرد دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در رشته تحصیلی حسابداری (کلیه گرایش ها)
۳۵ کارشناس پیگیری مصوبات شورا کارشناس امور اداری خرمشهر ۱ مرد یا زن دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مدیریت (کلیه گرایش
ها)، به جز گرایش مدیریت ورزش -مهندسی صنایع (کلیه گرایش ها)- اقتصاد (کلیه گرایش ها)
۳۶ آتش نشان کاردان آتش نشان خرمشهر ۱۵ مرد دارابودن گواهینامه فوق دیپلم در تمام گرایش های یکی از رشته های مدیریت عملیات امداد
و سوانح- مدیریت عملیات امداد ونجات-مدیریت امور امداد-ایمنی و آتش نشانی –مدیریت عملیات
حریق و حوادث- پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق – امداد و نجات –
بهداشت حرفه ای – تربیت بدنی – برق – تاسیسات-مکانیک- مخابرات- کامپیوتر-*دارا بودن
گواهینامه رانندگی پایه دو قدیم یا پایه سه جدید برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی
است
۳۷ آتش نشان (راننده) راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین برای تصدی پست آتش نشان (راننده) خرمشهر ۷ مرد دارابودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه- تمام گرایش های فوق دیپلم در یکی از
رشته های مدیریت عملیات امداد و سوانح ، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور
امداد، ایمنی و آتش نشانی ، مدیریت عملیات حریق و حوادث ، پیشگیری و ایمنی در برابر
حریق و حوادث اطفاء حریق ، امداد و نجات ، بهداشت حرفه ای تربیت بدنی – برق-تاسیسات
– مکانیک – مخابرات -کامپیوتر *دارا بودن گواهینامه رانندگی با وسایل نقلیه موتوری
با حداکثر مجموع وزن و ظرفیت بار از شش تن برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
۳۸ کارشناس عمران مهندس راه و ساختمان شوشتر ۱ مرد و زن دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی عمران (گرایش
مهندسی و مدیریت ساخت ، گرایش سازه ، گرایش سیستمهای اطلاعات جغرافیایی ، عمران ) مدیریت
پروژه و ساخت ، طراحی محیط
۳۹ کارشناس خدمات شهری کارشناس محیط زیست شوشتر ۱ مرد دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی محیط زیست
(گرایش ارزیابی و آمایش سرزمین ، مهندسی طراحی محیط زیست ) محیط زیست (گرایش برنامه
ریزی)برنامه ریزی مدیریت و آموزش محیط زیست – طراحی محیط زیست ، مهندسی عمران گرایش
محیط زیست مهندسی منابع طبیعی گرایش محیط زیست مهندسی
۴۰ آتش نشان کاردان آتش نشان شوشتر ۱۵ مرد دارابودن گواهینامه فوق دیپلم در تمام گرایش های یکی از رشته های مدیریت عملیات امداد
و سوانح- مدیریت عملیات امداد ونجات-مدیریت امور امداد-ایمنی و آتش نشانی –مدیریت عملیات
حریق و حوادث- پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق – امداد و نجات –
بهداشت حرفه ای – تربیت بدنی – برق – تاسیسات- مکانیک- مخابرات- کامپیوتر-*دارا بودن
گواهینامه رانندگی پایه دو قدیم یا پایه سه جدید برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی
است
۴۱ آتش نشان (راننده) راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین برای تصدی پست آتش نشان (راننده)) شوشتر ۷ مرد دارابودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه- تمام گرایش های فوق دیپلم در یکی از
رشته های مدیریت عملیات امداد و سوانح ، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور
امداد، ایمنی و آتش نشانی ، مدیریت عملیات حریق و حوادث ، پیشگیری و ایمنی در برابر
حریق و حوادث اطفاء حریق ، امداد و نجات ، بهداشت حرفه ای تربیت بدنی – برق-تاسیسات
– مکانیک – مخابرات -کامپیوتر *دارا بودن گواهینامه رانندگی با وسایل نقلیه موتوری
با حداکثر مجموع وزن و ظرفیت بار از شش تن برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
۴۲ حسابدار حسابدار شوشتر ۲ مرد و زن دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حسابداری (کلیه گرایش ها)
۴۳ کارشناس حمل و نقل و ترافیک کارشناس امور حمل و نقل شوشتر ۱ مرد و زن دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی عمران (گرایش
مهندسی و برنامه ریزی حمل و نقل ) ، مهندسی ترافیک ، مهندسی حمل و نقل ، مهندسی تکنولوژی
حمل و نقل و ترافیک شهری
۴۴ کار پرداز مسئول خدمات مالی شوشتر ۱ مرد دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در رشته تحصیلی حسابداری (کلیه گرایش ها)
۴۵ جمعدار و امین اموال مسئول خدمات مالی شوشتر ۱ مرد دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در رشته تحصیلی حسابداری (کلیه گرایش ها)
۴۶ کارشناس حقوقی و املاک کارشناس حقوقی هفتگل ۱ مرد دارابودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی حقوق (گرایش حقوق
عمومی ،حقوق خصوصی،حقوق جزا و جرم شناسی،حقوق سبت اسناد و املاک)
۴۷ کار پرداز مسئول خدمات مالی هفتگل ۱ مرد دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در رشته تحصیلی حسابداری (کلیه گرایش ها)
۴۸ آتش نشان (راننده) راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین برای تصدی پست آتش نشان (راننده)) میداوود ۱ مرد دارابودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه- تمام گرایش های فوق دیپلم در یکی از
رشته های مدیریت عملیات امداد و سوانح ، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور
امداد، ایمنی و آتش نشانی ، مدیریت عملیات حریق و حوادث ، پیشگیری و ایمنی در برابر
حریق و حوادث اطفاء حریق ، امداد و نجات ، بهداشت حرفه ای تربیت بدنی – برق-تاسیسات
– مکانیک – مخابرات -کامپیوتر *دارا بودن گواهینامه رانندگی با وسایل نقلیه موتوری
با حداکثر مجموع وزن و ظرفیت بار از شش تن برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است..
۴۹ کار پرداز مسئول خدمات مالی ماهشهر ۲ مرد دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در رشته تحصیلی حسابداری (کلیه گرایش ها)
۵۰ متصدی اموردفتری،بایگانی و امور دبیرخانه شورای اسلامی شهر متصدی امور دفتری ماهشهر ۱ مرد و زن دارا بودن گواهی نامه پایان تحصیلات متوسطه- دارا بودن گواهی نامه فوق دیپلم در یکی
از رشته های حسابداری (کلیه گرایش ها)- کامپیوتر (کلیه گرایش ها )-فناوری اطلاعات و
ارتباطات -مدیریت (کلیه گرایش ها
۵۱ کارشناس عمران مهندس راه و ساختمان ماهشهر ۳ مرد و زن دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی عمران (گرایش
مهندسی و مدیریت ساخت ، گرایش سازه ، گرایش سیستمهای اطلاعات جغرافیایی ، عمران ) مدیریت
پروژه و ساخت ، طراحی محیط
۵۲ کارشناس روابط عمومی کارشناس روابط عمومی ماهشهر ۲ مرد و زن دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مدیریت امور فرهنگی
–مطالعات فرهنگی و رسانه – علوم ارتباطات اجتماعی – علوم ارتباطات – ارتباط تصویری
–مدیریت رسانه
۵۳ کارشناس فناوری اطلاعات کارشناس تحلیل گر سیستم ماهشهر ۱ مرد و زن دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی کامپیوتر
(کلیه گرایشها)-مهندسی فناوری اطلاعات-مهندسی صنایع(کلیه گرایشها)
۵۴ حسابدار حسابدار ماهشهر ۱ مرد و زن دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حسابداری (کلیه گرایش ها)
۵۵ آتش نشان (راننده) راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین برای تصدی پست آتش نشان (راننده)) ماهشهر ۲ مرد دارابودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه- تمام گرایش های فوق دیپلم در یکی از
رشته های مدیریت عملیات امداد و سوانح ، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور
امداد، ایمنی و آتش نشانی ، مدیریت عملیات حریق و حوادث ، پیشگیری و ایمنی در برابر
حریق و حوادث اطفاء حریق ، امداد و نجات ، بهداشت حرفه ای تربیت بدنی – برق-تاسیسات
– مکانیک – مخابرات -کامپیوتر *دارا بودن گواهینامه رانندگی با وسایل نقلیه موتوری
با حداکثر مجموع وزن و ظرفیت بار از شش تن برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
۵۶ آتش نشان کاردان آتش نشان ماهشهر ۵ مرد دارابودن گواهینامه فوق دیپلم در تمام گرایش های یکی از رشته های مدیریت عملیات امداد
و سوانح- مدیریت عملیات امداد ونجات-مدیریت امور امداد-ایمنی و آتش نشانی –مدیریت عملیات
حریق و حوادث- پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق – امداد و نجات –
بهداشت حرفه ای – تربیت بدنی – برق – تاسیسات- مکانیک- مخابرات- کامپیوتر-*دارا بودن
گواهینامه رانندگی پایه دو قدیم یا پایه سه جدید برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی
است
۵۷ متصدی ارتباطات کاردان آتش نشان ماهشهر ۲ مرد دارابودن گواهینامه فوق دیپلم در تمام گرایش های یکی از رشته های مدیریت عملیات امداد
و سوانح- مدیریت عملیات امداد ونجات-مدیریت امور امداد-ایمنی و آتش نشانی –مدیریت عملیات
حریق و حوادث- پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق – امداد و نجات –
بهداشت حرفه ای – تربیت بدنی – برق – تاسیسات- مکانیک- مخابرات- کامپیوتر-*دارا بودن
گواهینامه رانندگی پایه دو قدیم یا پایه سه جدید برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی
است
۵۸ جمعدار و امین اموال مسئول خدمات مالی ماهشهر ۱ مرد دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در رشته تحصیلی حسابداری (کلیه گرایش ها)
۵۹ کارشناس امور مالی حسابدار ماهشهر ۱ مرد یا زن دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حسابداری (کلیه گرایش ها)
۶۰ کارشناس املاک کارشناس حقوقی ماهشهر ۱ مرد و زن دارابودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی حقوق (گرایش حقوق
عمومی ،حقوق خصوصی،حقوق جزا و جرم شناسی،حقوق سبت اسناد و املاک)
۶۱ متصدی اموردفتر وبایگانی متصدی امور دفتری ماهشهر ۱ مرد و زن دارا بودن گواهی نامه پایان تحصیلات متوسطه- دارا بودن گواهی نامه فوق دیپلم در یکی
از رشته های حسابداری (کلیه گرایش ها)- کامپیوتر (کلیه گرایش ها )-فناوری اطلاعات و
ارتباطات -مدیریت (کلیه گرایش ها
۶۲ کارشناس آتش نشان کارشناس آتش نشان ماهشهر ۱ مرد دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی مدیریت و فرماندهی عملیات
در حریق و حوادث – آتش نشانی و خدمات ایمنی –حفاظت و بهداشت کار- مدیریت عملیات و امداد
و نجات –مدیریت امداد و سوانح –مهندسی برق (کلیه گرایش ها)-مهندسی مکانیک (کلیه گرایشها)
۶۳ آتش نشان (راننده) راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین برای تصدی پست آتش نشان (راننده)) زهره ۲ مرد دارابودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه- تمام گرایش های فوق دیپلم در یکی از
رشته های مدیریت عملیات امداد و سوانح ، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور
امداد، ایمنی و آتش نشانی ، مدیریت عملیات حریق و حوادث ، پیشگیری و ایمنی در برابر
حریق و حوادث اطفاء حریق ، امداد و نجات ، بهداشت حرفه ای تربیت بد

[ منبع این خبر سایت ای استخدام می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال