اقدام عاجل برای حذف صفر از پول ملی در دستور کار نیست


اقدام عاجل برای حذف صفر از پول ملی در دستور کار نیست

معاون اقتصادی بانک مرکزی با اظهار اینکه برنامه حذف صفر از پول ملی به صورت دراز مدت در بانک مرکزی در حال پیگیری است نقل کرد: اجرای این برنامه نیازمند پیش‌نیازهایی است که باید اقدامات لازم در این ارتباط صورت گیرد.

تصویر و عکس   اقدام عاجل برای حذف صفر از پول ملی در دستور کار نیست

به اعلان سرزه و به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، پیمان قربانی در میان خبرنگاران در خصوص برنامه بانک مرکزی برای حذف صفر از پول ملی ، اظهارداشت: این برنامه به صورت دراز مدت در بانک مرکزی در حال پیگیری است.

وی نقل کرد: حدود چندین سالی است که بحث رفرم پولی مطرح است و تا هم این بحث مسیر اجرا را گذرانده است اما شرایط تورمی اجرایی شدن آن را با متوقف روبه رو کرد.

معاون بانک مرکزی با اشاره به اینکه رفرم پولی یکی از مباحث جدی در بانک مرکزی بوده و حتی مطالعات مفصلی هم در این زمینه انجام شده است، افزود: اجرای این برنامه نیازمند قبل احتیاج هایی است که باید اقدامات لازم در این ارتباط صورت گیرد.

وی با تأکید بر اینکه بدون شک اجرای رفرم پولی یک امر لازم برای کشور است، افزود: در حال حاضر این طور نیست که برنامه ای موجود موجود باشد که در اسرع زمان این رفرم پول ملی اجرایی شود .

قربانی تصریح کرد: لازمه اجرای این برنامه ثبات اقتصادی و آمادگی گسترده ای برای اجرای تحول شکل پولی است همچنین باید چاپ اسکناس و مسکوک تازه انجام شده و نظام حسابداری کشور و مقررات اصلاح شود.

معاون اقتصادی بانک مرکزی با اظهار اینکه اجرای این سیاست، کلکسیون قبل احتیاج هایی را می طلبد، افزود: این امر زمانبر است البته چنانچه لازم باشد بانک مرکزی در این زمینه خبر دهی خواهد کرد. اقدام عاجل برای حذف صفر از پول ملی در دستور کار نیست.

-براى بالا بردن سطح کيفى، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد-

تهیه کننده: زامياد ر.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دل چو از پير خرد نقل معانی می‌کرد
««« »»»
عشق می‌گفت به شرح آن چه بر او مشکل بود

اقدام عاجل برای حذف صفر از پول ملی در دستور کار نیست

TT / 49 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال