سارق قمه کش با شلیک گلوله پلیس همدان تسلیم شدسرهنگ پژمان قویمی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: عوامل کالانتری 14 هنگام گشت زنی در بلوار علاقبندیان به یک موتورسوار مشکوک شده و شماره این وسیله نقلیه را از سامانه پلیس استعلام می کنند.
وی اضافه کرد: نتیجه استعلام پلیس سرقتی بودن موتورسیکلت را محرز کرد و مشخص شد که متهم این وسیله نقلیه را چند روز پیش از منطقه شهرک مدنی سرقت کرده است.
وی بیان کرد: پلیس برای دستگیری این سارق وارد عمل شده و متهم که قصد متواری شدن داشت پس از قرار گرفتن در محاصره ماموران کلانتری اقدام به استفاده از سلاح سرد برای فرار از دست ماموران می کند.
فرمانده انتظامی شهرستان همدان اظهارکرد: متهم برای گریز از قانون با چرخاندن قمه به سمت ماموران حمله ور شده و قصد آسیب زدن به ماموران و فرار از محل را داشت.
سرهنگ قویمی تاکید کرد: عوامل کلانتری با استفاده از قانون بکارگیری سلاح ابتدا چند تیر هوایی برای اخطار شلیک کرده و در نهایت با شلیک گلوله به سمت سارق آن را زمین گیر کردند.
به گزارش ایرنا وی اضافه کرد: با توجه به اینکه متهم از ناحیه پا مصدوم شده بود به بیمارستان منتقل و تحت مداوا قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان همدان اضافه کرد: این متهم سابقه دار در بازجویی های پلیسی به سرقت موتورسیکلت و خرده فروشی مواد مخدر اعتراف کرد.
سرهنگ قویمی با ذکر اینکه برای این سارق سابقه دار پرونده قضایی تشکیل شد از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه هنجار شکنی، بی نظمی و شرارت موضوع را از طریق سامانه فوریت های پلیسی 110 اطلاع رسانی کنند.
سرقت در شهرستان همدان 29 درصد کاهش داشته است.
7526//1352/6993
خبرنگار: علیرضا جهانگیری** انتشار دهنده: نوشین مطلبی خواه

انتهای پیام /*

Source link 0 به این مطلب رای دهید

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال