نشست کفاشیان با نماینده ویژه فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیابه گزارش خبرگزاری مهر،  علی کفاشیان صبح امروز با «پاتریشیا گنزالس» از اسپانیا به عنوان نماینده ویژه فیفا و «لی لی بی» از چین به عنوان نماینده ویژه AFC  نشستی را برگزار و درباره وضعیت فوتبال و فوتسال بانوان، نظر مثبت فدراسیون درباره برنامه های توسعه ای فوتبال بانوان، تشکیل لیگ مجمتع در رده های سنی زیر ۱۴ و ۱۶ سال فوتسال و فوتبال، برگزاری فستیوال های مدارس فوتبال در ایران و فستیوال دختران افاغنه توضیحاتی را ارائه کرد.

در ادامه این نشست علی کفاشیان گزارشی از روند برنامه های آموزشی ارائه کرد و گفت: ایران در مرکز آسیا  جزو کشورهای قدرتمندی است و کشورهای افغانستان، تاجیکستان و ازبکستان از ما می خواهند که به فوتبال آنها کمک کنیم و فوتبال منطقه مرکز آسیا را توسعه دهیم. پس نیاز داریم فیفا و ای.اف.سی از ما حمایت کند تا ما نیز بتوانیم به کشورهای منطقه برای رشد و توسعه فوتبال کمک کنیم.

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال از مسئولان فیفا و AFC خواست تا در تقویم کفندراسیون فوتبال آسیا مسابقات بزرگسالان بانوان را به جای هر ۴ سال یکبار به دو سال یکبار تغییر دهند تا این موضوع انگیزه ای برای تیم های بانوان باشد که مرتبا تیمداری کرده و در این زمینه فعال باشند.

در پایان این نشست نیز مسئولان فیفا و AFC گزارشی را از حضورشان در ایران ارائه کرده و اعلام کردند که امکانات تیم های ملی فوتبال ایران  مطلوب است و مربیان خوبی دارد اما برای ارتقای مربیان و پیشرفت آنها، دوره های آموزشی برای مربیان باید برگزار شود تا بتوان نتایج مطلوبی را به دست آورد.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال