صدها اقتصاددان نسبت به تبعات منفی ریاست جمهوری ترامپ هشدار دادند


صدها اقتصاددان نسبت به تبعات منفی ریاست جمهوری ترامپ هشدار دادند

۳۷۰ اقتصاددان با نگاشتن نامه‌ای سرگشاده اخطار دادند که جناب آقای دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان در رای گیری رئیس جمهور، یک انتخاب پر خطر برای ایالات متحده و چشم اندازهای اقتصادی آن است.

تصویر و عکس   صدها اقتصاددان نسبت به تبعات منفی رئیس جمهور ترامپ اخطار دادند

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد به نقل از اسپوتنیک، ۳۷۰ اقتصاددان با ارسال نامه ای سرگشاده تاکید کردند که جناب آقای دونالد ترامپ یک گزینه پر خطر برای ایالات متحده و چشم اندازهای اقتصادی این کشور خواهد بود.

در این نامه آمده است: ترامپ اگه برگزیده شود، یک خطر نادر برای کارایی نهادهای اقتصادی و دموکراتیک ایالات متحده و شکوفایی و رشد کشور خواهد بود.

نویسندگان این نامه که شامل ۸ برنده جایزه نوبل اقتصاد هستند، به ۱۳ ادعای مطرح شده از سوی ترامپ درباره اقتصاد ایالات متحده اشاره کرده و مخالفت خود را با این ادعاها اعلام نموده اند.

از جمله ادعاهای مطرح شده از سوی ترامپ که توسط اقتصاددانان رد شده است، برطرف کردن بدهی های ملی ایالات متحده بدون ارائه سبک معتبر و روشن بوده است.

اقتصاددانان از مردمان ایالات متحده خواسته اند تا به ترامپ رای ندهند به این علت که وی یک انتخاب پر خطر، خراب کار برای کشور خواهد بود.

-براى مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد-

تهیه کننده: بنفشه ب.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

می‌رفت خيال تو ز چشم من و می‌گفت
««« »»»
هيهات از اين گوشه که معمور نماندست

صدها اقتصاددان نسبت به تبعات منفی ریاست جمهوری ترامپ هشدار دادند

TT / 65 — TP / 36%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات