تلاش بعضی‌ها برای حذف شعارهای استکبار ستیزانه در 13 آبان حکایت از "فتنه" دارد


سردار علی فضلی جانشین فرمانده بسیج مستضعفین در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج با اشاره به برخی فعالیت ها در فضای مجازی برای کمرنگ شدن حضور مردم در یوم الله 13 آبان گفت: مردم شریف ایران با هوشمندی خود در راهپیمایی یوم الله 13 آبان شرکت خواهند کرد و نشان خواهند داد که ملت بزرگ ایران شهادت دانش آموزان و دانشجویان شجاع و انقلابی، توسط رژیم ستم‌شاهی را فراموش نخواهند کرد و پاسخ دخالت‌های آمریکایی ها را خواهند داد و مشت محکمی به صورت استکبار جهانی خواهند زد.

 

وی در ادامه به حوادث تاریخی 13 آبان اشاره کرد و افزود:  در دل یوم الله 13 آبان حوادث تاریخی بسیاری نهفته است؛ در 14 سال پیش از انقلاب اسلامی در 13 آبان شاهد تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه بودیم و در 13 آبان سال پیروزی انقلاب (سال57) شاهد تسخیر لانه جاسوسی شیطان بزرگ آمریکای جنایت کار توسط دانش آموزان و دانشجویان پیروی خط امام (ره) بودیم.

 

جانشین فرمانده بسیج مستضعفین عنوان کرد: در روز 13 آبان و با تسخیر لانه جاسوسی هویت استکبار آرام آرام روشن‌تر شد؛ در حوادثی که از گذشته تا به امروز از امریکایی‌ها سراغ داریم هیچ ‌گاه غیرازدشمنی چیز دیگری از آن‌ها دیده نشده است، بنابرای هرسال مردم و جوانان مومن وانقلابی کشورهر ساله به میدان خواهند آمد و مراسم راهپیمایی و روز ملی استکبار ستیزی 13 آبان را هر چه با شکوه‌تر از سال گذشته برگزار می‌کنند.

 

فضلی اظهار داشت: البته صداهایی به گوش می‌رسد که بعضی ها خواستار حذف شعارهای استکبار ستیزانه و مرگ‌ بر آمریکا و شعارهای این‌چنینی درراهپیمایی بزرگ و استکبارستیزانه یوم‌الله 13 آبان هستند، این‌گونه زمزمه‌ها چه در فضای مجازی و چه در رسانه های معاند و دشمنان انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی بار اولی نیست که عنوان می‌شود و مطمعنا بار آخری هم نخواهد بود که مطرح می‌شود‌‌، این گونه اظهارات حکایت از فتنه دارد.

 

 

سردار فضلی تاکید کرد: ما فتنه عمیق و بزرگ سال 88 را فراموش نمی‌کنم؛ ما دخالت آمریکا و برخی کشورها در حمایت از سران فتنه و فتنه گران را هرگز فراموش نخواهیم کرد؛ مردم شرف ایران بودند که در سال 88 با توجه به تهدیدات، رعب و وحشتی که دشمنان و عناد ورزان به انقلاب اسلامی و نظام کرده بودند مراسم راهپیمایی یوم الله 13 آبان را هرچه باشکوه تر و با حضور جمعیت کثیری از جوانان مومن و انقلابی در تهران در مقابل لانه جاسوسی و در دیگر شهرستان‌ها برگزار کردند.

 

این فرمانده هشت سال دفاع مقدس در پایان خبر داد: امسال در یوم‌الله 13 آبان بخشی از رزمایش دریادلان بسیجی با عنوان «الی بیت المقدس95» را در دو روزمتوالی (13-14آبانماه) در چهار محور شمالی، جنوبی، شرقی وغربی برگزار می‌کنیم؛ امیدوارم مردم شریف ایران اسلامی بار دیگر در پاسخ به فتنه، فتنه‌گران و حامیان فتنه راهپیمایی فردا را هر چه باشکوه تر از سال های گذشته برگزار کنند و پیشاپیش صمیمانه ازهمه کسانی که در روز ملی استکبار ستیزی در راهپیمایی شرکت می‌کنند تشکرمی‌کنیم.

[ منبع این خبر سایت رجا می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال