شوک فیفا به فوتبال ایران/ حاج صفی و سردار آزمون محروم شدند


پس از دیدار ایران مقابل قطر که با پیروزی ۲ بر صفر تیم ملی همراه شد، فیفا با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ایران آرای صادره خود را درباره این بازی به این شرح اعلام کرد


۱- یک جلسه محرومیت تأیید شده سردار آزمون

۲- یک جلسه محرومیت تأیید شده احسان حاج‌صفی

۳- سه جلسه محرومیت تأیید شده جواد نکونام

۴- به دیگر اعضای کادر فنی و بازیکنان شامل پژمان منتظری که نامش در گزارش‌های اولیه ارسالی ناظر بازی به مقامات فیفا و AFC اشاره‌های متعدد شده بود، محرومیتی تعلق نگرفت.


فدراسیون فوتبال ایران اطلاعی از نامه محرومیت‌های احتمالی ارسالی فیفا به فدراسیون فوتبال قطر در خصوص حوادث این دیدار ندارد، از این رو ضمن تأکید بر این نکته که این اطلاعیه صادر شده تنها مرجع مورد قبول فدراسیون در اطلاع‌رسانی احکام صادره به حساب می‌آید اعلام می‌دارد سایر اظهارنظرها در این خصوص وجاهت نداشته و پس از بررسی و تحلیل‌های لازم، در نشستی خبری با حضور مقامات فدراسیون فوتبال، اطلاعات مرتبط در اختیار رسانه‌های محترم قرار خواهد گرفت.

با این تفاسیر تیم ملی ایران مقابل سوریه دو مهره کلیدی خود یعنی احسان حاجی صفی و سردار آزمون را به همراه نخواهد داشت و این یقیناً لطمه بزرگی به تیم ملی خواهد زد.

[ منبع این خبر سایت ساعت 24 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات