این اپلیکیشن خواب، پیشنهاد هم می کند!


این اپلیکیشن خواب، توصیه هم می کند!

دانشمندان اپلیکیشن تازه ای ساخته اند که با نظارت بر کیفیت استراحت کن، به اشخاص مختلف توصیه های فرق می داری هم ارایه می کند.
خبرگزاری مهر: دانشمندان اپلیکیشن تازه ای ساخته اند که با نظارت بر کیفیت استراحت کن، به اشخاص مختلف توصیه های فرق می داری هم ارایه می کند.
تصویر و عکس این اپلیکیشن استراحت کن، توصیه هم می کند!

به نقل از پایگاه خبری دانشگاه براون، محققانی از این دانشگاه از مدتها پیش بر روی اپلیکیشن تازه ای کار می کرده اند که چیزی متفاوت از فناوریهای شبیه در بازار باشد.

هم اکنون اپلیکیشنهای زیادی در بازار حضور دارند که به اشخاص این امکان را می دهد تا الگوهای استراحت کن خود را نکته وارسی گذارند. این اپلیکیشنها معمولا اطلاعات گوناگونی را در ضمن به استراحت کن رفتن فرد نگه داشته و این کار را تا وقتی که از استراحت کن بر می خیزد ادامه می دهد.

همچنین کم نیستند تکنولوژی هایی که طی آن از میکروفون و شتاب سنج تلفن همراه برای ثبت دقیق صدای تنفس فرد در استراحت کن بهره میگیرند.

اما اکنون دانشمندان علوم رایانه دانشگاه براون به نگرش تازه ای رسیده اند که گامی فراتر از نمونه های شبیه به حساب مییاید.

این فناوری جدید که SleepCoacher نام دارد، بر داده های به تصویب رسانده شده آنالیزهای دقیقی به انجام رسانده و باحال این که پیشنهاداتی را به فرد ارایه می کند.

در واقع این توصیه ها برای هر فرد انحصاری بوده و مبتنی بر شرایط خاص اوست.

این نوآوری را می شود یک اپلیکیشن استراحت کن تعاملی آگاهی داشت که به جز ثبت اطلاعات مربوط به کیفیت استراحت کن فرد، پیشنهادهایی نیز به او ارایه می کند.

****با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربران عزيز، يارى نماييد****

نگارش از: ستايش ی.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

باغ بهشت و سايه طوبی و قصر و حور
««« »»»
با خاک کوی دوست برابر نمی‌کنم

این اپلیکیشن خواب، پیشنهاد هم می کند!

TT / 76 — TP / 30%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال