سرویس بازی فیس بوک افتتاح شد (۲ عکس)


سرویس بازی فیس بوک راه اندازی شد

حدود چندین ماه قبل بود که فیس‌بوک خبر از راه انداختن سرویسی ویژه بازی‌های کلیپی داد؛ سرویسی که با همکاری شرکت Unity ساخته شده بود و قرار بود بازی‌های زیاد و گوناگونی را در خودش گنجاند. این سرویس به تازگی راه افتاده است و Gameroom نام دارد.
نشریه دیجی کالا – امیرحسین میرزایی: حدود چندین ماه قبل بود که فیس‌بوک خبر از راه انداختن سرویسی ویژه بازی‌های کلیپی داد؛ سرویسی که با همکاری شرکت Unity ساخته شده بود و قرار بود بازی‌های زیاد و گوناگونی را در خودش گنجاند. این سرویس به تازگی راه افتاده است و Gameroom نام دارد. با این حال Facebook Gameroom فعلا بسیار خالی و ساده است و تا مبدل شدن به یک سرویس بازی خوب فاصله‌ی بسیار زیادی دارد.
تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس سرویس بازی فیس بوک افتتاح شد

سرویس بازی فیس‌بوک فعلا کار خود را با بازی‌های کوچولو آغاز کرده است؛ طوری که بازی‌های Facebook Gameroom قادر نیستند بیشتر از ۲۰۰ مگابایت حجم داشته باشند. همین یک قانون کافی است تا قید بازی‌های صحیح و معالجه و بزرگ کامپیوتر را بزنید و سرویس Gameroom را نهایتا برای بازی‌های کوچولو و در حد و اندازه‌ی کندی کراش نگاه بکنید. البته فیس‌بوک نقل کرده است که امکان می دارد در برخی نکات، مجوز دهد بازی‌هایی که تا ۵۰۰ مگابایت حجم دارند هم روی Gameroom قرار بگیرند، اما ۵۰۰ مگابایت هم دربرابر بازی‌هایی مانند Final Fantasy XIII یا GTA 5 که به ترتیب ۶۲ گیگابایت و ۵۳ گیگابایت حجم دارند، عددی خنده‌دار به نگاه می‌رسد.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس سرویس بازی فیس بوک افتتاح شد

چندین ماه گذشته، سرویس Facebook Gameroom به صورت امتحانی قابل دسترس بود و بازی‌هایی مانند Words With Friends، Scrabble یا حتی بازی Curiosity (ساخته‌ی پیتر مولینیو) هم روی آن موجود بودند.

فیس‌بوک یک نرم‌افزار برای سرویس Gameroom ساخته است که مانند استیم ده سال قبل می‌ماند. در حال حاضر، اگه فیس‌بوک می‌خواهد با سرویس‌هایی مانند استیم، Origin یا GOG مسابقه دهد، باید فکری به حال سرویس Gameroom کند.

__________________

تهیه و تدوین : فرداد ط.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دوستان عيب نظربازی حافظ مکنيد
««« »»»
که من او را ز محبان شما می‌بينم

سرویس بازی فیس بوک افتتاح شد (۲ عکس)

TT / 61 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال