برگزاری نشست کفاشیان با مسئولین فیفا و AFC


برگزاری نشست کفاشیان با مسئولین فیفا و AFC

خبرگزاری فارس: برگزاری نشست کفاشیان با دست اندرکاران فیفا و AFC

نایب سرپرست نخست فدراسیون ورزش فوتبال صبح امروز با نمایندگان مخصوص دست اندرکاران فیفا و AFC ملاقات و مصاحبه کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد و به نقل از سایت مجلسی فدراسیون، علی کفاشیان، نایب سرپرست نخست فدراسیون صبح امروز با پاتریشیا گنزالس از اسپانیا به عنوان نماینده مخصوص فیفا و لی لی بی از کشور چین به عنوان نماینده مخصوص AFC جلسه ای را برگزار و درباره حالت ورزش فوتبال و فوتسال زنان، نگاه مثبت فدراسیون درباره برنامه های توسعه ای ورزش فوتبال زنان، تشکیل لیگ مجتمع در رده های سنی زیر ۱۴ و ۱۶ سال فوتسال و ورزش فوتبال، برگزاری جشنواره های مدارس ورزش فوتبال در کشورمان و فستیوال دختران افاغنه توضیحاتی را ارائه کرد.

در ادامه این نشست علی کفاشیان گزارشی از روند برنامه های تعلیمی ارائه کرد و گفت: کشورمان در مرکز آسیا جزء کشورهای تواناای است و کشورهای کشور افغانستان، تاجیکستان و ازبکستان از ما می خواهند که به ورزش فوتبال آنها یاری رسانیم و ورزش فوتبال ناحیه مرکز آسیا را توسعه دهیم. پس احتیاج داریم فیفا و ای اف سی از ما پشتیبانی کند تا ما نیز بتوانیم به کشورهای ناحیه برای رشد و توسعه ورزش فوتبال یاری رسانیم.

همچنین نایب سرپرست نخست فدراسیون ورزش فوتبال از دست اندرکاران فیفا و AFC درخواست تا در تقویم کفندراسیون ورزش فوتبال آسیا مسابقات بزرگسالان زنان را به مکان هر ۴ سال یکبار به دو سال یکبار عوض کنند تا این بحث انگیزه ای برای تیم های زنان باشد که مرتبا تیمداری کرده و در این زمینه فعال باشند.

در انتها این نشست نیز دست اندرکاران فیفا و AFC گزارشی را از وجودشان در کشورمان ارائه کرده و اعلام کردند که امکانات تیم های ملی ورزش فوتبال کشورمان مطلوب است و مربیان خوبی دارد. اما برای ارتقا مربیان و بهبود آنها، دوره های تعلیمی برای مربیان باید به انجام رسانده شود تا قادر باش نتایج موردعلاقه ای را به دست آورد.

***ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد***

نگارش توسط: سياوش م.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شعاع جام و قدح نور ماه پوشيده
««« »»»
عذار مغبچگان راه آفتاب زده

برگزاری نشست کفاشیان با مسئولین فیفا و AFC

TT / 99 — TP / 33%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات