آغاز تمرینات تیم ملی وزنه برداری نوجوانان از ۱۰ آذرماه/ نفرات اعزامی به ژاپن مشخص شدند


آغاز تمرینات تیم ملی وزنه برداری نوجوانان از ۱۰ آذرماه/ نفرات اعزامی به ژاپن مشخص شدند

خبرگزاری فارس: شروع تمرینات تیم ملی وزنه‌برداری نوجوانان از 10 آذرماه/ نفرات اعزامی به کشور ژاپن معلوم شدند

محمدحسین برخواه سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری نوجوانان، ۸ وزنه‌بردار را برای وجود در مسابقات قهرمانی آسیا در کشور ژاپن شناساند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد و به نقل از فدراسیون ورزش وزنه برداری، برای وجود توانا در مسابقات ورزش وزنه برداری قهرمانی نوجوانان آسیا در کشور ژاپن، محمدحسین برخواه، سرمربی تیم ملی نوجوانان اسامی ۸ وزنه بردار اعزامی به این رقابت ها را اعلام کرد. اسحاق ذعاب و حسین پادشاه ای در دسته ۶۹ کیلوگرم، تقی آقازاده و احمد احمدنژاد وزنه برداران دسته ۷۷ کیلوگرم، محمد موئدی در وزن ۸۵ کیلوگرم، علیرضا لطفی در دسته ۹۴ کیلوگرم، محمدرضا روشنی و علی داودی در دسته ۹۴+ کیلوگرم ۸ وزنه بردار اعزامی به کشور ژاپن هستند.

مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا از ۱۸ تا ۲۶ برج آبان در توکیو پایتخت کشور ژاپن به انجام رسانده میشود.

* برخواه: دور تازه تمرینات تیم ملی نوجوانان ۱۰ آذرماه از سرگرفته می شود

محمدحسین برخواه، سرمربی تیم ملی نوجوانان در خصوص این که آیا واقعا تمرینات ملی پنهان کن پس از مسابقات قهرمانی آسیا در کشور ژاپن، تعطیل می شود یا ادامه پیدا می کند، نقل کرد: اردوی تیم ملی نوجوانان پس از مسابقه های قهرمانی آسیا در کشور ژاپن از سرگرفته می شود. بدین ترتیب که مسابقات ورزش وزنه برداری قهرمانی سال ۲۰۱۷ نوجوانان دنیا در برج فروردین سال ۱۳۹۶ به انجام رسانده میشود و فاصله زیادی تا این مسابقات نداریم ۲ هفته پس از بازگشت از کشور ژاپن، در روز ۱۰ برج آذر اردوی تیم ملی شروع می شود.

وی اضافه کرد: نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور رده سنی ۱۳، ۱۴ و ۱۵ سال در ارومیه و رده سنی ۱۶ و ۱۷ سال در مراغه که مدعی وجود در تیم ملی ورزش وزنه برداری نوجوانان هستند باید تمریناتشان را ادامه دهند تا ۱۰ برج آذر به اردوی تیم ملی دعوت شوند.

******************

مسئول متن : كاوه ق.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بس غريب افتاده است آن مور خط گرد رخت
««« »»»
گر چه نبود در نگارستان خط مشکين غريب

آغاز تمرینات تیم ملی وزنه برداری نوجوانان از ۱۰ آذرماه/ نفرات اعزامی به ژاپن مشخص شدند

TT / 88 — TP / 31%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات