گسترش همکاری های واحد علوم و تحقیقات و بیمه کشورمان ایران


گسترش همکاری های واحد علوم و تحقیقات و بیمه ایران

واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی و شرکت سهامی بیمه ایران در راستای استفاده بهینه و حداکثری از امکانات، نبوغ و قابلیتهای موجود، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

تصویر و عکس گسترش همکاری های واحد علوم و تحقیقات و بیمه ایران

به گزارش سرزه به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا) از واحد علوم و تحقیقات، بحث این تفاهم نامه در زمینه انجام امور بیمه ای دانشگاه ( کارکنان، اساتید، دانشجویان، آپارتمان ها، اموال و مسئولیت) نزد بیمه گر و نیز شامل استفاده از ظرفیت های علمی و تحقیقی دانشگاه در زمینه امور بیمه ای و برگزاری همایش، دوره های تخصصی و کارگاه های تعلیمی کوتاه مدت بنا شده است.
ارائه تسهیلات مخصوص و متمایز به منظور استفاده کارکنان علمی و اداری از انواع مختلف خدمات بیمه ای نکته احتیاج کلکسیون دانشگاه، اختصاص درصدی از بودجه تحقیقی بیمه گر برای حمایت از نقشهای تحقیقی دانشگاه در مصوبات مرتبط با آینده تحقیقی و نقشهای کاربردی در صنعت بیمه، ایجاد امکان استفاده از کتابخانه بیمه ایران برای دانشجویان و کارکنان دانشگاه و ارائه پشتیبانیهای ضروری اعم از تحقیقی و مالی از برنامه های تعیین شده از سوی معاونت فنی و دبیر واحدR & D بیمه ایران از اهداف این تفاهم نامه همکاری عنوان شده است.
طبق این تفاهم نامه، واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد متعهد به ارائه دوره های تعلیمی کوتاه مدت نکته احتیاج بیمه گر، تاًلیف و ترجمه مراجع، متون و کتابهای علمی نکته احتیاج بیمه گر شد.
علمی**۱۰۵۵**۱۴۴۰
گیرنده: زینب کارگر** پخش:‌معصومه گلشن


[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال