کریمی: وقتی خودم بدون مدرک روی نیمکت تیم ملی نشسته ام چرا باید علیه بقیه صحبت کنم؟!


کریمی: وقتی خودم بدون مدرک روی نیمکت تیم ملی نشسته ام چرا باید علیه بقیه صحبت کنم؟!

خبرگزاری فارس: کریمی: زمانی خودم بدون مدرک روی نیمکت تیم ملی نشسته‌ام به چه دلیل باید علیه بقیه حرف زنم؟!

باتجربه تیم ورزش فوتبال پرسپولیس گفت: من خودم بدون مدرک روی نیمکت تیم ملی جلسه ام. حالا به چه دلیل باید این سؤال را از خود من سؤال بکنند.

جناب علی کریمی در مکالمه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره گفت و گو انتشار داده شده از وی مبنی بر این که بروید سؤال بکنید که به چه دلیل برخی بدون مدرک مربیگری روی نیمکت تیم ملی وجود دارند، گفت: زمانی من خودم بدون مدرک روی نیمکت تیم ملی نشسته ام چگونه قادر هستم نقل بکنیم برخی بدون مدرک نشسته اند؟

وی افزود: خلال این که می دانم مرد مارکار آقاجانیان مدرک مربیگری دارد و تا مکانی که اطلاع دارم جواد نکونام برخی دوره های مربیگری را طی کرده است. مربیان خارجی هم که طبیعتا مدرک دارند. پس به چه دلیل باید چنین حرفی بزنم؟

کریمی افزود: من امروز صبح مقابل دوربین ها حرف میزدم و قطعا دوربین ها صحبت من را ضبط کرده و کاملا فیلم گفتمانهایم وجود می دارد که این صحبت را نکردم و این که به چه دلیل از این حرف من چنین برداشتی شده، آگاهی نمیدارم. برخی هم با موبایل صحبت های من را ضبط می کردند و متاسفم آگاهی نمیدارم به چه دلیل چنین برداشتی از این حرف من کرده اند.

هافبک پیشین تیم ملی افزود: اصلا زمانی من خودم بدون مدرک روی نیمکت تیم ملی جلسه ام به چه دلیل باید این سؤال از من سؤال شود؟

**همچنين مي توانيد براي مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد**

نگارش: فردين م.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در اين زمانه رفيقی که خالی از خلل است
««« »»»
صراحی می ناب و سفينه غزل است

کریمی: وقتی خودم بدون مدرک روی نیمکت تیم ملی نشسته ام چرا باید علیه بقیه صحبت کنم؟!

TT / 86 — TP / 40%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال