تغییرات در پرسپولیس با آمدن وزیر جدید


عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس می‌گوید با آمدن وزیر جدید ورزش و جوانان ایجاد تغییرات در باشگاه پرسپولیس طبیعی است.

زادمهر: با آمدن وزیر جدید تغییرات در پرسپولیس طبیعی است

محمدرضا زادمهر در گفت‌وگو با ایسنا، درباره انتخاب مسعود سلطانی فر به عنوان وزیر ورزش و جوانان، اظهار کرد: سلطانی‌فر، فردی آشنا به ورزش است که سابقه کاری در مدیریت ورزش را دارد. با توجه به این که او با رای اعتماد بالا از مجلس شورای اسلامی به عنوان وزیر ورزش و جوانان انتخاب شد، مطمئنا می‌تواند تاثیرات مثبتی در ورزش ایران داشته باشد. امیدوارم او بتواند برنامه‌هایی که تدوین کرده است را اجرایی کند.

 

وی درباره تغییرات احتمالی در باشگاه پرسپولیس هم، گفت‌: با توجه به آمدن وزیر جدید ورزش و جوانان تغییرات در باشگاه پرسپولیس طبیعی است. ما هم با این تغییرات مشکلی نداریم.

 

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در پایان درباره انتخاب ‌اسپانسر جدید برای البسه تیم هم گفت‌: هیات مدیره در مسائل کلی تصمیم گیری می‌کند و به ریز امور کاری ندارد. با توجه به قراردادی که امضا شده شاید شرکت قبلی نتوانسته کیفیت مدنظر باشگاه را تامین کند که ‌اسپانسر تغییر کرده است.

 

منبع: ایسنا

 

 

[ منبع این خبر سایت سیمرغ می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال