موتکو: سازمان لیگ برتر روسیه دیدار اورال ترک گروژنی را بررسی می کند


موتکو: سازمان لیگ برتر روسیه دیدار اورال ترک گروژنی را بررسی می کند

سرپرست فدراسیون ورزش فوتبال کشور روسیه از بررسی ملاقات هفته دوازدهم لیگ برتر این کشور بین تیم‌های اورال و ترک گروژنی گزارش کرد.

تصویر و عکس   موتکو: سازمان لیگ برتر کشور روسیه ملاقات اورال   ترک گروژنی را چک میکند

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد، نتیجه ۴ بر یک ملاقات تیم های اورال و ترک گروژنی در هفته دوازدهم لیگ برتر کشور روسیه همچنان بازتاب های گسترده ای در رسانه های ورزشی این کشور داشته که حتی معاون رییس وزیران و سرپرست فدراسیون ورزش فوتبال کشور روسیه نیز ناگزیر به اظهارنظر در این خصوص شده است.

ویتالی موتکو، سرپرست فدراسیون ورزش فوتبال کشور روسیه که هفته گذشته به سمت معاون رییس وزیران این کشور نیز انتخاب شده است در واپسین اظهارنظر خود تأکید کرد که صلاحیت بررسی ملاقات تیم های اورال و ترک گروژنی بر عهده سازمان لیگ برتر کشور روسیه است و آنها این بحث در برنامه خود گذاشته اند.

وی در ادامه بیان داشت: سازمان لیگ برتر کشور روسیه در جایگاه مسئول عمده برگزاری این مسابقه ها معضل به وجود آمده در خصوص بازی تیم های اورال و ترک گروژنی را حل خواهد کرد.

روز پیش نیز سرپرست باشگاه ترک گروژنی با رد اتهام دخیل بودن مسائل غیرورزشی در نتیجه نهایی بازی تیمش برابر اورال نقل کرد: ترک گروژنی با برخورداری از بازیکنان توانمند و مستعد هرگز درپی ورزش فوتبال پشت پرده نیست.

ولادت محمدی، ملی پوش ایرانی تیم ترک گروژنی در بازی با اورال ۹۰ دقیقه در زمین حاضر بود.

– براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد –

گردآوری توسط : ستايش ی.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ماهی و مرغ دوش ز افغان من نخفت
««« »»»
وان شوخ ديده بين که سر از خواب برنکرد

موتکو: سازمان لیگ برتر روسیه دیدار اورال ترک گروژنی را بررسی می کند

TT / 95 — TP / 44%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال