این اپلیکیشن خواب، توصیه هم می‌کند!


به گزارش صبحانه، محققان اپلیکیشن جدیدی ساخته اند که با نظارت بر کیفیت خواب، به افراد مختلف توصیه های متفاوتی هم ارایه می کند.

به گزارش دانشگاه براون، محققانی از این دانشگاه از مدتها پیش بر روی اپلیکیشن جدیدی کار می کرده اند که چیزی متفاوت از فناوریهای مشابه در بازار باشد.

هم اکنون اپلیکیشنهای زیادی در بازار وجود دارند که به افراد این امکان را می دهد تا الگوهای خواب خود را مورد بررسی قرار دهند. این اپلیکیشنها معمولا اطلاعات مختلفی را در حین به خواب رفتن فرد ذخیره کرده و این کار را تا زمانی که از خواب بر می خیزد ادامه می دهد.

همچنین کم نیستند فناوریهایی که طی آن از میکروفون و شتاب سنج تلفن همراه برای ثبت دقیق صدای تنفس فرد در خواب استفاده می کنند.

اما اکنون محققان علوم رایانه دانشگاه براون به نگرش جدیدی رسیده اند که گامی فراتر از نمونه های مشابه محسوب می شود.

این فناوری جدید که SleepCoacher نام دارد، بر داده های ثبت شده آنالیزهای دقیقی انجام داده و جالب اینکه پیشنهاداتی را به فرد ارایه می کند.

در واقع این توصیه ها برای هر فرد انحصاری بوده و مبتنی بر شرایط خاص اوست.

این نوآوری را می توان یک اپلیکیشن خواب تعاملی دانست که به جز ثبت اطلاعات مربوط به کیفیت خواب فرد، توصیه هایی نیز به او ارایه می کند.

منبع :مهر

[ منبع این خبر سایت صبحانه آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال