واکنش علی کریمی به مربیگری نکونام در تیم ملی


علی کریمی درباره مصاحبه منتشر شده از وی مبنی بر اینکه بروید بپرسید که چرا برخی بدون مدرک مربیگری روی نیمکت تیم ملی حضور دارند، گفت: وقتی من خودم بدون مدرک روی نیمکت تیم ملی نشسته‌ام چطور می‌توانم بگویم برخی بدون مدرک نشسته‌اند؟ 

وی افزود: ضمن اینکه می‌دانم آقای مارکار آقاجانیان مدرک مربیگری دارد و تا جایی که اطلاع دارم جواد نکونام برخی دوره‌های مربیگری را گذرانده است. مربیان خارجی هم که طبیعتا مدرک دارند. پس چرا باید چنین حرفی بزنم؟

کریمی اضافه کرد: من امروز صبح مقابل دوربین‌ها صحبت می‌کردم و قطعا دوربین‌ها صحبت من را ضبط کرده و کاملا فیلم صحبت‌هایم موجود است که این صحبت را نکردم و اینکه چرا از این حرف من چنین برداشتی شده، نمی‌دانم. برخی هم با موبایل صحبت‌های من را ضبط می کردند و متاسم نمی‌دانم چرا چنین برداشتی از این حرف من کرده اند. 

هافبک سابق تیم ملی افزود: اصلا وقتی من خودم بدون مدرک روی نیمکت تیم ملی نشستم چرا باید این سؤال از من پرسیده شود؟

فارس

[ منبع این خبر سایت ساعت 24 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال