افزایش ۴۲ درصدی حضور گردشگران در حرم حضرت معصومه(س)


افزایش ۴۲ درصدی حضور گردشگران در حرم حضرت معصومه(س)

سرپرست اداره امور زائران غیر ایرانی آستان مقدس از ازدیاد ۴۲ درصدی وجود گردشگران از سر تا سر جهان در حرم حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها خبرداد.

تصویر و عکس ازدیاد ۴۲ درصدی وجود گردشگران در حرم حضرت معصومه(س)

به اعلان سرزه و به نقل از خبرگزاری«حوزه» کمال ثریا اردکانی با اعلام این خبر نقل کرد: میزبانی از گردشگران در مهرماه امسال نسبت به سال گذشته ۴۲ درصد ازدیاد داشته است.
وی با اشاره به ازدیاد گیرا گردشگران فرانسوی عنوان کرد: علاوه بر تحولات جهانی و ناحیه ای خصوصاً مسائل کشور ترکیه، موضوع خبر دهی به راهنمایان تور در خصوص چگونگی پذیرش گردشگران از سوی حرم منزه، تشریح ملاحظات و مقررات میزبانی از گردشگران در حرم بانوی کرامات برای آژانس ها و راهنمایان گروه ها، بازدید آژانس های سفری اروپایی از حرم منزه در چندین ماه گذشته و گذاشتن این جا مقدس در لیست اماکن نکته بازدید گردشگران، همکاری با آژانس ها و معلوم کردن محدوده وقت پذیرش و میزبانی از گردشگران از جمله علل ازدیاد آمار گردشگران می باشد.
سرپرست اداره زائران غیر ایرانی ادامه داد: غالب گردشگران حین ابراز مسرت جهت بازدید از این محیط معنوی، ابراز می دارند که نگرش آنان در خصوص اسلام و کشورمان به نسبت پیش از سفر کاملا دگرگون شده و بیشتر با مقام و خانه ات خانم در اسلام آشنایی پیدا کرده اند، همچنین برخی از گردشگران در هنگام وجود در حرم بانوی کرامت متاثر می شوند.
ثریا اردکانی در انتها با اظهار این نکته که باید توجه داشت که حرم منزه یک جا زیارتی می باشد اظهار نمود: از راهنمایان گروه ها به جهت همکاری در خصوص رعایت شئون این جا مقدس صمیمانه تشکر و قدردانی می کنیم و امیدواریم که شاهد ازدیاد همکاری راهنمایان تور در خصوص رعایت موارد مربوط به این حرم منزه باشیم.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات