نرم افزار« نظام سلطه» تولید شد


نرم افزار« نظام سلطه» تولید شد

حوزه / به همت مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات حوزه علمیه قم به عالیت فرارسیدن یوم الله ۱۳ ماه آبان روز استکبار ستیزی «نرم‌افزار نظام سلطه» ساخته شد.

تصویر و عکس نرم افزار« نظام سلطه» ساخته شد

به اعلان سرزه و به نقل از خبرگزاری «حوزه»، نرم افزار «نظام سلطه» که در مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات حوزه علمیه قم تهیه شده است شامل ۱۳۷ سوال و پاسخ در ۷ بحث می باشد. کلکسیون حاضر پس از بازبینی صدها سوال و پاسخ در زمینه «سلطه استکبار» تحت عنوان نرم افزار «نظام سلطه» از بانک سوالات این مرکز برگزیده شده و پس از اصلاح برای استفاده در نرم افزار تهیه شده است.

خصوصیتهای علمی:

۱. پاسخ های تخصصی: مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات با وجود دانشمندان و کارشناسان توانمند و تشکیل گروه های علمی – تخصصی سعی می کند، پاسخی جامع و متقن به سؤالات و شبهات پرسشگران ارائه کند.

۲. اتقان پاسخ ها: پس از ارجاع پرسش به کارشناس، وی پاسخ مناسب را آماده میکند. این پاسخ، پس از نظارت مدیر گروه و تأیید او، برای بازبینی به ناظر گروه سپرده می شود. در نهایت، معاون تحقیق، پیش از ارسال پاسخ برای پرسشگر، آن را مهار می کند. وجود سه مرحله نظارت، موجب می شود امکان هرگونه خطا یا غلط در پاسخ دهی به حداقل امکان پذیر برسد. در خصوص پاسخ های نرم افزار، نظارت چهارم هم اعمال می شود تا پاسخ ها از کیفیت خوب تری بهره مند شوند.

۳. تفصیل پاسخ ها: پاسخ های ارائه شده، با میانگین ۳ صفحه، از گستره ی موردعلاقه ای برخوردار بوده، سعی دانشمندان بر این است که پاسخ هایشان، تمام حواشی پرسش را پوشش دهد؛ به نحوی که ابهامی برای پرسشگر باقی نماند.

۴. معرفی منابع: در انتها هر پاسخ، منابعی مرتبط با پرسش، برای استفاده ی پرسشگر شناسانده شده است.

۵. مستند بودن پاسخ ها: پاسخ های تهیه شده، از منابع دست نخست و معتبر است که تماماً به صورت مستند ارائه شده است.

تواناییهای نرم افزار:

۱- حجم کم.

۲- گرافیک خوشگل.

۳- نبود احتیاج به نصب.

۴- حذف صفحات متوالی.

۵- دسته بندی سوالات.

۶- اکران پاورقی مربوط به پاسخ ها.

۷- معرفی منابع بیشتر برای هر پاسخ.

اکران پاسخ مربوط به هر پرسش با ساختاری مناسب.

حجم کم و دانلود مجانی از خصوصیتهای نرم افزار است که برای استفاده عموم در سایت مرکز به نشانی http://www.andisheqom.com قرار دارد.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال