هشدار دارالافتاء مصر در مورد قدرت گرفتن القاعده


هشدار دارالافتاء مصر در مورد قدرت گرفتن القاعده

شکست و عقب نشینی گروهک تروریستی داعش در کشور عراق امکان می دارد سبب شود باقی مانده تروریست ها تحول جهت داده و به القاعده بپیوندند.

تصویر و عکس اخطار دارالافتاء مصر در رابطه با توانایی گرفتن القاعده

به اعلان سرزه و به نقل از سرویس جهانی خبرگزاری «حوزه»، مرکز رصد فعالیت های گروهک تروریستی داعش وابسته به دارالافتاء مصر با صدور بیانیه ای با اشاره به شکست گروهک تروریستی داعش در کشور عراق و ورود ضربات متعدد به تروریست ها و تضعیف توان ارتشی آنها نقل کرد: عقب نشینی گروهک تروریستی داعش از کشور عراق به معنای انتها یافتن خلافت گروهک تروریستی داعش و برباد رفتن آمال آنها برای تسلط بر کشورهای عربی و اسلامی است، اما این شکست و عقب نشینی امکان می دارد سبب شود عناصر زیاده روی ای و باقی مانده تروریست ها تحول جهت داده و به القاعده بپیوندند.

این مرکز اضافه کرد: با حضور این که در سال های اخیر توانایی القاعده به سود گروه های تروریستی دیگری شبیه به گروهک تروریستی داعش کاهش یافته، اما باز هم قادر بوده زنده بماند و روابط خودر ا با سازمان های افرازی و تروریستی دیگر حفظ کند و ما اخطار می دهیم که در شرایط کنونی القاعده امکان می دارد بخواهد از شکست گروهک تروریستی داعش در ناحیه به سود خود بهره گیرد.

دارالافتاء مصر در ادامه گزارش خود در رابطه با هرگونه چشم بر تن کنی و نادیده گرفتن فعالیت های القاعده اخطار داد و نقل کرد: القاعده گروهی است که هجوم به غرب و ایالات متحده را در راس فعالیت های خود گذاشته و روی کار آمدن مجدداً القاعده قادر هست سرآغاز حملات تروریستی تازه به ایالات متحده و اروپا باشد.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات