روحانی را ابقا کنید اگر گشایش اقتصادی می خواهید !


محمد ایمانی در کانال تلگرام خود نوشت:  غربی ها با زبان بی زبانی به مردم ایران پیغام می دهند  تنها گزینه شما در انتخابات 7 ماه آینده برای گشایش اقتصادی ؛ ابقای روحانی است ! بی آن که در این عملیات فریب پاسخ دهند چرا  9 ماه پس از شروع تعهدات برجامی شان ، هیچ قدم اساسی برای عمل به تعهد و لغو تحریم های بانکی و مالی برنداشته اند. در حقیقت این یک گروگان گیری و گروکشی مدرن است.
 
تحلیل تلقینی خبرگزاری انگلیسی  رويترز قابل تامل ویژه است : 
 
" چنانچه پيروزي هيلاري کلينتون  با ابقاي حسن  روحاني همراه شود، مي تواند به مشارکت شرکت  هاي اروپايي در بازار ايران منجر شود.متيو اتورنو" مشاور  گروه MEDEF فرانسه مي گويد : چنانچه روحاني و  کلينتون در دو انتخابات پيش رو پيروز شوند، پنجره_بزرگ_فرصتها گشوده  خواهد شد.
 
ژانويه گذشته و زماني که آمريکا و اروپا تحريم هاي هسته اي را برداشتند، اشتياق شرکت های اروپایی قابل لمس بود.اما اين وضعيت  طي ماه هاي گذشته به تدريج جاي خود را به نااميدي  داده است. ترس بانک هاي اروپا از تامين منابع مالي قرارداد ها به خاطر مجازات آمريکا،  بزرگ ترين مانع  بوده است... بانک هاي کوچکتر آلماني در حال  آغاز ارائه خدمات محدود براي سرمايه گذاري در ايران هستند.گرچه «زيگ فيريد اوتزيگ" سرپرست بخش سياست اقتصادي و امور بين  المللي انجمن بانک هاي آلمان (BvB) مي گويد که هنوز راه بسيار زيادي  باقي مانده است.
 
اتورنو مي گويد : انتظار داريم که قراردادهايی تا پايان مارس 2017 منعقد شود. آنچه  اکنون به شرکت ها مي گوييم اين است که آنها نيازمند يک راهبرد5 تا 10 ساله " هستند و ورود به بازار ايران امري تدريجي خواهد بود 

[ منبع این خبر سایت رجا می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال