کتاب “بصیرت سیاسی” منتشر شد


کتاب “بصیرت سیاسی” منتشر شد

کتاب “بصیرت سیاسی” به قلم سید سجاد ایزدهی به همت گروه سنت‌ های حوزوی و رسوم طلبگی مرکز تحقیق ‌های جوان وابسته به پژوهشگاه انتشار داده شد.

تصویر و عکس کتاب

به اعلان سرزه و به نقل از خبرگزاری«حوزه» کتاب یادشده با هدف معرفی کردن چیستی بصیرت و راه های دستیابی به آن به زیور طبع آراسته گردیده است.

این کتاب شامل پنج فصل ، مفاهیم؛ به چه دلیل باید آگاهی و بصیرت سیاسی کسب کنیم؟ روش های کسب بصیرت سیاسی و بصیرت اضافه کنی؛ موانع تحقق بصیرت سیاسی؛ آثار و نتایج بصیرت است.

عناوین کلکسیون مهارت های طلبگی در یک طبقه بندی به مسایل فردی، خانوادگی و اجتماعی تقسیم شده است و در طبقه بندی ثانوی، ذیل موضوعات فردی، به مباحث علمی، اخلاقی و تبلیغی توجه کرده می ‏شود. "بصیرت سیاسی" دفتری از فصل اجتماعی این کلکسیون است.

ایزدهی در بخشی از مقدمه کتاب خود چنین می نگارد:

انسان ها در حیات فردی و اجتماعی خویش قدرتمندی های زیادی بدست می آورند که به کمک آن می توانند بسیاری از اهداف و آرمان های خویش را پژوهشگر سازند. تأثیر خود را در کارهای خویش مضاعف ساخته و شخصی سودمند در جامعه به حساب آیند. بیشتر این قدرتمندی ها اکتسابی بوده و جز در سایۀ فهم و تمرین حاصل نمی شود. اگه اشخاص این قدرتمندی ها را به مهارت مبدل نکنند، عملاً نخواهند توانست به اهداف خویش دست یابند.

دوازدهمین جلد از کلکسیون مهارتهای طلبگی با عنوان"بصیرت سیاسی"به قلم سید سجاد ایزدهی، با نرخ ۷۰۰۰ تومان توسط انتشارات مؤسسه اندیشه جوان، منتشر و در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات تکمیلی و تهیه کتاب می توانند به وبگاه مؤسسه اندیشه جوان یا سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی مراجعه نمایند.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات