بازدید بانوان خیر از مؤسسه آموزش عالی بنت الهدی


بازدید بانوان خیر از مؤسسه آموزش عالی بنت الهدی

هیئتی از خیرین از کانون تعلیم مناسب بنت الهدی بازدید نمودند و از نزدیک با برنامه ها و فعالیت های این مرکز جهانی آشنایی پیدا کردند.

تصویر و عکس بازدید زنان خیر از کانون تعلیم مناسب بنت الهدی

به اعلان سرزه و به نقل از خبرگزاری «حوزه»، معاون فرهنگی تربیتی کانون تعلیم مناسب بنت الهدی در میان خیرین خواهر، در سخنانی به شناسایی برنامه ها و فعالیت های کانون پرداخت و سیر وارد شدن و مراحل تعلیم طلاب غیرایرانی و رشته های تحصیلی و بخش های گوناگون کانون را توضیح داد.

گفتنی است گروه سرود مهد هدی متشکل از فرزندان طلاب از ملیت های گوناگون، و گروه تواشیح أسری نیز به اجرای برنامه پرداخت.

بعد از خواندن نماز جماعت ظهرو عصر، رییس کانون تعلیم مناسب بنت الهدی حجت الاسلام والمسلمین صفورایی در سخنانی نقل کرد: در این مرکز بدون استثناء همه طلاب بازدهی دارند و در مسیر تبیین معارف اسلامی در اقصی نقاط عالم تٲثیرگذار و نقش آفرین می باشند و طلاب بنت الهدی اثرات و برکات بسیاری در راه تبلیغ و ترویج اسلام محمدی بر مکان قرار داده اند. و مثال هایی را نیز اظهار فرمود.

بعد از آن دستیار مخصوص سرپرست المصطفی در امور خیرین به ایراد سخنرانی پرداخت.

رحیم مقصودی در سخنان خود به شناسایی المصطفی و مراکز آن در شهرهای کشورمان و نمایندگی های المصطفی در سایر کشورها توجه کرده و توضیحاتی را اظهار نمود و به سؤالات حضار پاسخ داد.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال