آمادگی جامعه دانشگاهی برای حضور در راهپیمایی استکبارستیزی


آمادگی جامعه دانشگاهی برای حضور در راهپیمایی استکبارستیزی

خبرگزاری فارس: آمادگی جامعه دانشگاهی برای وجود در راهپیمایی استکبارستیزی

وزارت علوم در بیانیه‌ای اعلام کرد: ۱۳ ماه آبان حکایت‌گر روحیه استکبار ستیزی، استقلال خواهی، عدالت طلبی و آزادی خواهی مردمان بزرگ ایران اسلامی است و جامعه علمی و دانشگاهی کشور برای وجود در راهپیمایی ۱۳ ماه آبان اعلام آمادگی می‌کند.

به اعلان سرزه و به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، وزارت علوم، تحقیقات و تکنولوژی در بیانیه‌ای ۱۳ ماه آبان را روز ملی مجادله با استکبار بین المللی آگاهی داشت.

در ابتدای این بیانیه آمده است: ۱۳ ماه آبان یادآور سه رخداد اصلی به یاد ماندنی تبعید بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران (ره) به کشور ترکیه در ۱۳ ماه آبان ۱۳۴۳، ۱۳ ماه آبان ۱۳۵۷ بزرگ داشت یاد و نوستالژی شهیدان دانش یاد گیر در دانشگاه شهر تهران و تسخیر لانه جاسوسی در ۱۳ ماه آبان ۱۳۵۸ به دست دانشجویان پیرو خط امام(ره) آگاهی داشت.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: هر سه رویدادها حکایت‌گر روحیه استکبار ستیزی، استقلال خواهی، عدالت طلبی و آزادی خواهی مردمان بزرگ ایران اسلامی است.

در پایان این بیانیه آمده است: اینک در آستانه ۱۳ ماه آبان، جامعه علمی و دانشگاهی کشور همسو با آرمان‌های ملت شریف ایران اسلامی و همگام با سایر اقشار مردمان در راهیپیمایی این روز بزرگ شرکت و بار دیگر بر اتحاد و استقلال خواهی مردمان بزرگ ایران عزیز تأکید می‌کنند.

–همچنين مي توانيد براي مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد–

گردآورنده : سهراب ه.

دانشگاه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چه جای شکر و شکايت ز نقش نيک و بد است
««« »»»
چو بر صحيفه هستی رقم نخواهد ماند

آمادگی جامعه دانشگاهی برای حضور در راهپیمایی استکبارستیزی

TT / 57 — TP / 30%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال