۱۳ آبان را به عنوان روز جوان انقلابی نامگذاری کنید


۱۳ آبان را به عنوان روز جوان انقلابی نامگذاری کنید

خبرگزاری فارس: 13 ماه آبان را به عنوان روز جوان انقلابی نامگذاری کنید

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی در نامه‌ای خطاب به دبیر شورای مناسب انقلاب فرهنگی خواستار نامگذاری ۱۳آبان به عنوان روز جوان انقلابی شد.

به اعلان سرزه و به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی در نامه‌ای خطاب به دبیر شورای مناسب انقلاب فرهنگی خواستار نامگذاری ۱۳آبان به عنوان روز جوان انقلابی شد.

در ابتدای این نامه آمده است: دبیر محترم شورای مناسب انقلاب فرهنگی، جوانان انقلابی با بصیرت تحسن برانگیز خود قادر بودند خالق حماسه به یاد ماندنی تسخیر لانه جاسوسی ایالات متحده در کشورمان و هنرپیشه نقش بی بدیل رسوا ساختن و شکست هیمنه پوشالی مستکبرین شوند.

در ادامه این نامه اظهار شد: قشر جوان در هر جامعه‎ای به لحاظ برخورداری از توان، انرژی و نبوغ های انبوه می تواند، نقش تعیین کننده‎ای در آینده آن جامعه داشته باشد و جوانان در هر جامعه‎ای سرمایه عمده آن جامعه‎ محسوب می‎گردند که می‎توانند زمینه‎های رشد و بهبود آن جامعه‎ را در عرصه‎های گوناگون علمی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، هنری،‌ ورزشی را فراهم نمایند.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی در این نامه اعلام کرد: با توجه به نقش به سزای جوانان انقلابی در ۱۳ ماه آبان ۴۳ ، ۱۳ ماه آبان کشتار دانش آموزان ،۱۳آبان ۵۷، ۱۳ ماه آبان ۵۸ و با توجه به ۵۸ فرمایش آیت الله خامنه ای، خواست می‌شود روز ۱۳ ماه آبان را علاوه بر روز ملی استکبار ستیزی به نام روز جوان انقلابی نامگذاری کنید.

– اگر پيشنهادى داريد در قسمت نظر بنويسيد –

گردآوری توسط : بيتا ر.

دانشگاه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نه به هفت آب که رنگش به صد آتش نرود
««« »»»
آن چه با خرقه زاهد می انگوری کرد

۱۳ آبان را به عنوان روز جوان انقلابی نامگذاری کنید

TT / 48 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال