توضیح درباره دلارهای آزاد شده ناشی از برجام و محل هزینه کرد آن


توضیح درباره دلارهای آزاد شده ناشی از برجام و محل هزینه کرد آن

خبرگزاری فارس: توضیح درباره دلارهای آزاد شده ناشی از برجام و مکان هزینه کرد آن

نماینده مردمان شاهین شهر در تذکری به وزیر اقتصاد خواستار توضیح دلیل نبود شفاف سازی از میزان دلارهای آزاد شده ناشی از اجرای برجام و اعلام مکان هزینه‌‌های آن شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، تذکرات کتبی نمایندگان به دست اندرکاران اجرایی کشور در نشست علنی امروز مجلس (۱۲ برج آبان ۹۵) از سوی هیات رئیسه قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است:

سید محمد باقر عبادی نماینده مردمان بیرجند به وزیر کشور در رابطه با دلیل توقف اجرای قانون تقسیمات کشوری تذکر داد. 

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردمان شاهین شهر به وزیر راه و شهرسازی لزوم پیش گیری از واگذاری سبک سازنده ای اسلامی بزرگراه شمال تهران بزرگ به شرکت ایتالیایی را متذکر شد.

محمد وحدتی نماینده مردمان بستان آباد به وزیر جهاد کشاورزی لزوم تهیه کرد محصولات کشاورزی و یا فراهم ساختن شرایط صادرات برای این محصولات را متذکر شد.

امیر خجسته نماینده مردمان همدان به وزیر اقتصاد لزوم پیش گیری از وارد شدن بانکها و موسسات مالی به حوزه تهیه کرد و به فروش رسان مسکن و به وزیر نفت لزوم اصلاح ساختارهای ضروری جهت بهره‌مندی حداکثری از منابع میادین نفتی به وزیر صنعت لزوم توجه جدی به ازدیاد کیفیت ماشین های ساخت درون و ازدیاد ضریب مطمئنی آنها را متذکر شد. 

فریدون احمدی،‌ علی وقف چی، محمد عزیزی، احمد بیگدلی، سید مرتضی خاتمی، نمایندگان زنجان، ابهر، خدابنده و ماه نشان به وزیر راه و شهرسازی لزوم توجه جدی و دقیق به معاهده های واگذاری آزادراه‌های کشور و ارزیابی عملکرد پیمانکاران را متذکر شدند.  

شهباز حسن‌پور بیگلری نماینده مردمان سیرجان در تذکری به وزیر اقتصاد خواستار توضیح دلیل نبود تبیین آیین نامه مربوط به اصلاح قانون بودجه سال ۹۵ در خصوص بخشش سود تسهیلات تا سقف یکصد میلیون تومان شد.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شبیه شهر در تذکری به ریاست جمهوری خواستار صدور دستور برای پیش گیری از دریافت مبالغ خلاف قانون از زائرین اربعین امام حسین ع شد. 

بی نظیر قاضی‌پور، علیرضا محجوب و شهباز حسن‌پور بیگلری نمایندگان ارومیه،‌ تهران بزرگ و سیرجان به ریاست جمهوری لزوم برخورد با مدیران متخلف وزارتخانه‌ها و به وزیر امور خارجه لزوم کمک منتقل کنی مردمان یمن را متذکر شدند.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردمان شاهین شهر در تذکری به وزیر اقتصاد خواستار توضیح دلیل نبود شفاف سازی از میزان دلارهای آزاد شده ناشی از اجرای برجام و اعلام مکان مخارجهای آن شد. 

علی وقف چی نماینده مردمان زنجان در تذکری به وزیر دادگستری عنوان کرد دلیل نبود وارسی و حل معضلات محاکم قضایی که سبب طولانی شدن اطاله دادرسی و حجم انبوه ای پرنده ها و تراکم جمعیت زندان‌، نبود اعمال مجازات‌های جایگزین زندان توسط محاکم قضایی می‌شود کدام است. 

***********************************

مطلب از : كامبيز د.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

می‌روی و مژگانت خون خلق می‌ريزد
««« »»»
تيز می‌روی جانا ترسمت فرومانی

توضیح درباره دلارهای آزاد شده ناشی از برجام و محل هزینه کرد آن

TT / 96 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال