رئیس جمهور در حالی پرداختن به فساد را بد می داند که دولت فعلی دائماً در حال اتهام زنی به دولت قبل در مورد فساد است


رئیس جمهور در حالی پرداختن به فساد را بد می داند که دولت فعلی دائماً در حال اتهام زنی به دولت قبل در مورد فساد است

خبرگزاری فارس: ریاست جمهوری در حالی پرداختن به فساد را بد می‌داند که دولت فعلی دائماً در حال اتهام‌زنی به دولت پیش در رابطه با فساد است

سخنگوی کمیسون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ریاست جمهوری در حالی می‌گوید که نباید به بحث فساد توجه شود که مسئولان اجرایی به اتهام‌زنی به دولت پیش در رابطه با مفاسد پرداخته و منشأ هر فسادی را به دولت پیش منتسب می‌‌کنند.

سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردمان ورامین در مجلس شورای اسلامی در مکالمه با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به توضیحات روز پیش ریاست جمهوری در مجلس مبنی براینکه اگه فسادی پیش مییاید نباید با پرداختن به آن فساد را بزرگتر کرد و آن را بزرگتر جلوه داد، گفت: در توضیحات روز پیش ریاست جمهوری در مجلس تناقضات زیادی دیده میشد که از جمله آن همین بحث توجه نکردن به فساد بود.

وی اضافه کرد: توضیحات ریاست جمهوری تداعی کننده این مسئله است که فوت خوب است اما برای همسایه و برای ما خوب نیست. پرداختن به موضوعاتی همچون فساد خوب نیست که به اعتقاد ما هم این طوری است و البته ما نباید مجوز دهیم این اتفاقات بیفتد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: کسانی که مسئول هستند نباید مجوز دهند که فساد اتفاق بیفتد و مسئولیت آنها در این باره بسیار سنگین است.

نقوی یاد آوری کرد: این توضیحات ریاست جمهوری در حالی است که همه تریبون های دولت از ابتدای کار دولت یازدهم اعضای دولت پیش را به فساد متهم می کنند و هر روز نسبتی را به آنها می دهند.

وی اضافه کرد: از سوی دیگر اگه در خصوص فسادی که در وقت حال پیش آمده هم می خواهند حرف زنند آن فساد را به دولت پیش وصل می کنند و می گویند منشأ این فساد در دولت پیش بوده و هست.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در انتها گفت: اگه پرداختن به بحث فساد بد است به چه دلیل مسئولان دولت فعلی مقامات دولت پیش را متهم می کنند و اگه خوب است پس به چه دلیل مرد ریاست جمهوری نقل میکنید که نباید به این موضوعات پرداخت.

****براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد****

نگارش از: فرزين ی.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

من کی آزاد شوم از غم دل چون هر دم
««« »»»
هندوی زلف بتی حلقه کند در گوشم

رئیس جمهور در حالی پرداختن به فساد را بد می داند که دولت فعلی دائماً در حال اتهام زنی به دولت قبل در مورد فساد است

TT / 87 — TP / 27%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات