استکبارستیزی شاخص اصلی خط امام(ره) است


استکبارستیزی شاخص اصلی خط امام(ره) است

جامعه روحانیت مبارز در بیانیه‌ای تاکید کرد: از همه وفاداران به انقلاب اسلامی می‌خواهیم که پایبندی خود را نسبت به استکبارستیزی نمایان کنند.

تصویر و عکس   استکبارستیزی شاخص عمده خط امام(ره) است

سرزه به نقل از تسنیم خبر می دهد«پویا»، جامعه روحانیت مبارز با بزرگداشت روز ملی مجادله با استکبار بین المللی با پخش بیانیه ای از ملت ایران در جهت بزرگداشت هرچه شکوهمند تر این روز فرا خواند.

نوشته بیانیه جامعه روحانیت مبارز به شرح زیر است:

سیزده آبان سالروز عالیت های بزرگی در انقلاب اسلامی است، روز تبعید بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران(ره)، روز دانش یاد گیر و روز مجادله با استکبار بین المللی است و از ملت بزرگوار در جهت بزرگداشت هرچه شکوهمند تر این روز خواست می کنیم و توجه آنها را به چندین مورد جلب می نماییم.

۱- روز ۱۳ آبان روز مجادله با استکبار بین المللی است و این روز یادآور چندین دوره ستم مداوم استکبار بین المللی به مردمان مظلوم ایران و انقلاب مظلوم تر آن است و اخطار می دهیم با سابقه شرم آور در دشمنی و ستم عظیمی که ایالات متحده در حق این ملت و ملت های مظلوم جهان به انجام رسانده، مبادا با ساده فکر کنی در دام توطئه ایالات متحده بیفتند.

۲- از همه وفاداران و معتقدان به انقلاب اسلامی و نظام اسلامی و امام امت(ره) می خواهیم که باور و پایبندی خود را نسبت به استکبارستیزی که شاخص عمده خط امام(ره) است، اعلام نماید و مجوز نداهد این خط الهی روشن تحت شعارها و مسیرهای انحرافی تضعیف گردد.

**براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد**

نگارش: سيما ف.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

رسم عاشق کشی و شيوه شهرآشوبی
««« »»»
جامه‌ای بود که بر قامت او دوخته بود

استکبارستیزی شاخص اصلی خط امام(ره) است

TT / 66 — TP / 28%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال