از بازار بورس تهران چه خبر ؟


به گزارش صبحانه،بر اساس اطلاعات مندرج در سامانه شرکت مدیریت فناوری بورس تهران شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز چهارشنبه 12 آبان 95 با وجود 11 واحد رشد به نقطه 79 هزار و 670 واحد رسید و بنابراین نتوانست کانال 80 هزار واحدی را بگیرد.

امروز ارزش روز بازار به 332 هزار میلیارد تومان رسید. امروز معامله‌گران بورسی بیش از 689 میلیون برگه بهادار در قالب 62 هزار نوبت معامله و به ارزش 175 میلیارد تومان داد و ستد کردند.

امروز در بورس تهران شاخص قیمت با معیار وزنی- ارزی 4 واحد رشد کرده و به 28 هزار و 131 واحد رسید. شاخص کل با معیار وزنی 15 واحد تقویت شده و به 15 هزار و 743 واحد و شاخص قیمت با معیار هم وزن 12 واحد رشد کرده و به 12 هزار و 563 واحد رسید.

شاخص آزاد شناور 28 واحد کاهش یافته و به 88 هزار و 660 واحد رسید. شاخص بازار اول بورس با 13 واحد رشد به 56 هزار و 49 واحد و شاخص بازار دوم با 4 واحد افت به 172 هزار و 446 واحد رسید.

امروز نمادهای مؤثر در تقویت شاخص بورس شامل فملی، فخوز، بفجر، وامید بودند و نمادهای تاثیرگذار در کاهش شاخص شامل فارس، خودرو، پارسان بودند.

امروز نمادهای پربیننده در بورس مربوط به شرکت‌های ایران خودرو، زامیاد، پارس خودرو، پالایش نفت بندرعباس، فولادمبارکه اصفهان، ایران ترانسفو و کمباین‌سازی ایران بودند.

به گزارش فارس،‌امروز در فرابورس ایران شاخص کل با یک واحد تقویت در نقطه 842 واحد، ایستاد و ارزش روز بازار اول و دوم فرابورس به 51 هزار میلیارد تومان رسید.

امروز معامله‌گران در فرابورس بیش از 183 میلیون برگ بهادار در قالب 19 هزار نوبت معامله و به ارزش 114 میلیارد تومان داد و ستد کردند.

امروز نمادهای مؤثر در تقویت شاخص فرابورس شامل مارون، شاوان، دماوند بوده و نمادهای تاثیرگذار در افت شاخص شامل میدکو، زاگرس، بمپنا، شراز بوده‌اند.

امروز نمادهای پربیننده معامله گران در فرابورس شامل سهامی ذوب‌آهن اصفهان، تولید نیروی برق دماوند، مدیریت انرژی امید تابان هور، سرمایه‌گذاری توسعه گوهران امید، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، پالایش نفت لاوان و شرکت آهن و فولاد ارفع بودند.

منبع :فارس

[ منبع این خبر سایت صبحانه آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال