اجرای حکم شلاق شاهزاده سعودی در عربستان


اعمال فشار محمد بن سلمان شاهزاده سعودی بر عموزاده‌هایش از فشارهای اقتصادی نیز فراتر رفته و حالا دستور اجرای حکم شلاق و اعدام شاهزاده‌ها نیز اجرا می‌شود.

به گزارش صدای میانه به نقل از فارس، روزنامه «عکاظ»، عربستان گزارش داد که حکم شلاق یکی از شاهزاده‌های سعودی روز دوشنبه گذشته اجرا شد.

بر اساس این خبر این شاهزاده سعودی در پرونده‌ای جنایی محکوم شده بوده و مجازات شلاق برای او در نظر گرفته شده که در حضور 5 مسئول و یک مجری حکم، اجرا شده است.

اعمال فشار بر خاندان آل سعود و دیگر شاهزاده‌های سعودی به غیر از نزدیکان «سلمان بن عبدالعزیز» و پسرش «محمد بن سلمان» به نظر می‌رسد سیاست جدید دربار این کشور باشد.

سلمان بن عبدالعزیز که حالا همه کاره عربستان است پیش‌از این دستور داده بود در قالب برنامه ریاضت اقتصادی برخی هزینه‌های وزیران و شاهزاده‌های سعودی کاهش پیدا کند و حالا ظاهرا فشارهای دیگری نیز بر شاهزاده‌ها اعمال می کند که ممکن است زمینه ساز خشمی همه جانبه از سوی آنها شود.

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال