چطور ناخن هایمان را بلند کنیم؟


چگونه ناخن هایمان را بلند کنیم؟

برای اشخاص زیادی چیزی زیبا‌تر از داشتن ناخن های بلند نیست. اما تمایل به داشتن ناخن های بلند و صاحب شدن آن دو چیز فرق می دارد
تصویر و عکس چطور ناخن هایمان را بلند کنیم؟
برای اشخاص زیادی چیزی زیبا‌تر از داشتن ناخن های بلند نیست. اما تمایل به داشتن ناخن های بلند و صاحب شدن آن دو چیز فرق می دارد. خوشبختانه می‌توانید کارهایی به انجام رسانید تا به بلند کردن ناخن هایتان یاری رساند.

دستور العمل

۱. حتما خوراکی های سالم بخورید. کلسیوم و ویتامین آ در سلامت ناخن ها نقش اهمیتی می داری دارند. حتما لبنیات و مقدار زیادی میوه و سبزیجات میل نمایید. اگه روی ناخن هایتان لکه های سفید رنگی دارید، احتمالا کمبود زینک داشته باشید.

۲. از ناخن هایتان مواظبت کنید. وقتی که گردگیری می‌کنید یا به گل و گیاهتان می‌رسید برای حفاظت درمقابل مواد شیمیایی و زیانهای پایه ای دستکش دستتان کنید. از ناخنتان برای کندن سوزن منگنه از کاغذ، گشودن تمیزت نامه و درب قوطی نوشابه و… استفاده ننمایید.

۳. ناخن هایتان را سوهان بکشید تا قوی‌تر شوند، این کار یاری می رساند تا ناخن هایتان به راحتی نشکنند. این کار همچنین از ترک خوردن ناخن هایتان پیش گیری می‌کند. ناخن هایتان را بصورت یک شکل، گرد، مربعی یا بیضی کنید تا از شکستن آن‌ها پیش گیری شود.

۴. بجای بهره گیری از لاک ناخن، از محلول های رشد ناخن بهره گیرید تا سریع‌تر رشد کنند.

۵. دستانتان را با لوسین یا کرم دست مرطوب کنید و وقتی را برای مشتمال و ماساژ پوست پیرامون ناخنتان با این لوسیون اختصاص دهید.

۶. سعی کنید ناخن و پوست پیرامون ناخن های خود را گاز نزد. این کار سبب می‌شود تا از سلامت ناخن هایتان کاسته شود.

مورد:

– بخاطر داشته باشید که حاملگی به شما کمک می‌کند تا ناخن های بلند و سلامتتری داشته باشید. متأسفانه پس از میلاد بچه تان، کیفیت ناخن هایتان به کیفیت پیش از زمان حاملگی تان باز خواهد گشت.


**************************

مطلب از : دل آرام د.

آرایش و زیبایی در بخش دنیای مد و زیبایی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مردم ديده ز لطف رخ او در رخ او
««« »»»
عکس خود ديد گمان برد که مشکين خاليست

چطور ناخن هایمان را بلند کنیم؟

TT / 69 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال