رئیس جمهور در حالی پرداختن به فساد را بد می‌داند که دولت فعلی دائماً در حال اتهام‌زنی به دولت قبل در مورد فساد است


سخنگوی کمیسون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: رئیس جمهور در حالی می‌گوید که نباید به موضوع فساد پرداخته شود که مسئولان اجرایی به اتهام‌زنی به دولت قبل در مورد مفاسد پرداخته و منشأ هر فسادی را به دولت قبل منتسب می‌‌کنند.
 
سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به اظهارات روز گذشته رئیس جمهور در مجلس مبنی براینکه اگر فسادی اتفاق می‌افتد نباید با پرداختن به آن فساد را بزرگتر کرد و آن را بزرگتر جلوه داد، گفت: در اظهارات روز گذشته رئیس جمهور در مجلس تناقضات زیادی مشاهده می‌شد که از جمله آن همین موضوع نپرداختن به فساد بود.
 
 
وی افزود: اظهارات رئیس جمهور تداعی کننده این مسئله است که مرگ خوب است اما برای همسایه و برای ما خوب نیست. پرداختن به موضوعاتی همچون فساد خوب نیست که به اعتقاد ما هم اینگونه است و البته ما نباید اجازه دهیم این اتفاقات بیفتد.
 
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: کسانی که مسئول هستند نباید اجازه دهند که فساد اتفاق بیفتد و مسئولیت‌ آنها در این باره بسیار سنگین است.
 
نقوی خاطرنشان کرد: این اظهارات رئیس جمهور در حالی است که همه تریبون‌های دولت از ابتدای کار دولت یازدهم اعضای دولت قبل را به فساد متهم می‌کنند و هر روز نسبتی را به آنها می‌دهند.
 
وی افزود: از سوی دیگر اگر در خصوص فسادی که در زمان حال اتفاق افتاده هم می‌خواهند صحبت کنند آن فساد را به دولت قبل وصل می‌کنند و می‌گویند منشأ این فساد در دولت قبل بوده و هست.
 
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان گفت: اگر پرداختن به موضوع فساد بد است چرا مسئولان دولت فعلی مقامات دولت قبل را متهم می‌کنند و اگر خوب است پس چرا آقای رئیس جمهور می‌گوید که نباید به این موضوعات پرداخت.

[ منبع این خبر سایت رجا می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال