بازگشت مابه التفاوت نرخ آزاد و مصوب بلیت اربعین به مسافران/ زائران بلیت رفت و برگشت را از ایران تهیه کنند+فهرست آژانس های معتبر


بازگشت مابه التفاوت نرخ آزاد و مصوب بلیت اربعین به مسافران/ زائران بلیت رفت و برگشت را از ایران تهیه کنند+فهرست آژانس های معتبر

خبرگزاری فارس: بازگشت مابه‌التفاوت‌ نرخ آزاد و مصوب بلیت‌ اربعین به مسافران/ زائران‌ بلیت رفت‌و‌برگشت‌ را از کشورمان آماده کنند+فهرست آژانس‌‌‌های معتبر

دبیر اجلاس شرکت‌های هواپیمایی با تأکید بر این که تهیه بلیت پروازهای اربعین از آژانس‌‌های معلوم شده فقط با نرخ مصوب انجام می‌شود، گفت: زائران اربعین بلیت رفت و برگشت هواپیما را از همین کشورمان تهیه و اصالت بلیت خود را از طریق بخش اعتبارسنجی مندرج در سایت اجلاس چک کنند.

مقصود اسعدی سامانی در مکالمه با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس با تأکید بر این که مسافران اربعین به هیچ عنوان بلیت یک طرفه هواپیما برای مسافرت به عراق این ایام نگیرند، اظهار کرد: مسافران تلاش کنند بلیت رفت و برگشت به عراق و نجف برای ایام اربعین را از همین کشورمان آماده کنند.

وی اضافه کرد: تا به حال چند گزارش از صدور بلیت قلابی در آژانس های فروش بلیت هواپیما در عراق داشته ایم و بدین ترتیب اطمینانی به این آژانس ها در عراق نیست.

وی ادامه داد: مسافران جهت اطمینان از تهیه بلیت هواپیما برای ایام اربعین با قیمتهای مصوب، فقط از طریق دفاتر فروش بلیتی که در پایگاه های آنلاین اجلاس شرکت های هواپیمایی و سازمان هواپیمایی درج شده است، اقدام کنند.

دبیر اجلاس شرکت های هواپیمایی گفت: همچنین امکانی فراهم شده است که هر مسافری که بلیت آماده کند بتواند از طریق مراجعه به سایت اجلاس شرکت های هواپیمایی، اعتبارسنجی بلیت پرواز خود را به انجام رساند بدین ترتیب که با مراجعه به سایت و درج شماره بلیت در بخش اعتبار سنجی، از اصالت بلیت خود مطمئن شوند.

اسعدی سامانی با تاکید بر این که فروش بلیت پروازهای اربعین در آژانس های معلوم شده فقط با نرخ مصوب انجام می شود، گفت: هر مسافری که بلیت با قیمت بالاتر از نرخ مصوب از آژانس های تعیین شده گرفت، قادر هست به واحد تبلیغاتی ایرلاین مذکور مراجعه و مابه التفاوت بلیت خود را پیش از انجام پرواز گیرند.

وی در پاسخ به این پرسش که به چه دلیل در برخی از آژانس های سطح شهر قیمت بلیت پروازهای اربعین بالاتر از نرخ مصوب است؟ گفت: آنهایی که بالاتر از نرخ مصوب بلیت به فروش میرسانند در واقع از چارتر کننده عمده و به صورت دست دوم بلیت را میگیرند.

دبیر اجلاس شرکت های هواپیمایی گفت: به زائران اربعین پیشنهاد داده میشود بلیت پروازهای عراق برای ایام اربعین را حتما از آژانس های معلوم شده گیرند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد پیش از این دبیر اجلاس شرکت های هواپیمایی از تعیین نرخ مصوب یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان برای پرواز های رفت و برگشت ایام اربعین از ۲۳ برج آبان تا ۵ برج آذر سال جاری گزارش کرده بود.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد متقاضیان پروازهای اربعین می توانن نام، نشانی و شماره تلفن آژانس های معتبر فروش بلیت پروازهای اربعین را از اینجا بینند.

— نظرات شما کاربران عزيز براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود —

نگارش توسط : مژده ل.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به هوای لب شيرين پسران چند کنی
««« »»»
جوهر روح به ياقوت مذاب آلوده

بازگشت مابه التفاوت نرخ آزاد و مصوب بلیت اربعین به مسافران/ زائران بلیت رفت و برگشت را از ایران تهیه کنند+فهرست آژانس های معتبر

TT / 96 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال