افزایش ساعت کار اتاق های مادر و کودک مترو


افزایش ساعت کار اتاق های مادر و کودک مترو

رئیس معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی شهر تهران از ازدیاد ساعات کاری اتاق مادر و کودک در ایستگاه‌های مترو گزارش کرد.

تصویر و عکس   ازدیاد ساعت کار اطاقهای مادر و کودک مترو

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد به نقل از روابط عمومی مدیریت ارتباطات و امور جهانی شرکت بهره برداری راه آهن شهری شهر تهران وحومه، محمد بنی حسن نقل کرد: با توجه به استقبال زیاد مسافران از خدمات دهی اتاق مادر و کودک پس از کارشناسی های صورت گرفته و جلسات مشترک با کار گروه های مربوطه تصمیم ازدیاد ساعت کاری اطاقهای مادر و کودک گرفته شد.

وی اضافه کرد: تا اواخر فصل گرما اطاقهای مادر و کودک تنها از ابتدای هفته تا چهارشنبه فعال بودند که طبق بر آن شوی تازه ابتدا این اتاق ها در تمامی ایام هفته فعال شده اند و اکنون هم ساعت کاری آنها ازدیاد پیدا کرده است.

محمدبنی حسن با اشاره به این که ساعت کار اتاق مادر و کودک از شروع بهره برداری تنها در ساعت اداری بود تصریح کرد: اکنون ساعت کار اطاقهای مادر و کودک از ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه صبح تا ۲۲شب ازدیاد یافته و پذیرای مادران و خردسالان جهت خدمات دهی است.

شایان توجه است که تا به حال هفت اتاق مادر و کودک در ایستگاه های صادقیه، تئا تر شهر، روح الله خمینی(ره)، ترمینال جنوب، تهرانپارس، بهارستان و عبدل آباد راه اندازی شده است.

—پيشنهادات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود—

تهیه از : شايسته د.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر چه تب استخوان من کرد ز مهر گرم و رفت
««« »»»
همچو تبم نمی‌رود آتش مهر از استخوان

افزایش ساعت کار اتاق های مادر و کودک مترو

TT / 61 — TP / 28%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال