اسارت ۱۴ روزه مرد جوان به خاطر رفاقت با قاچاق بَر


اسارت ۱۴ روزه مرد جوان به خاطر رفاقت با قاچاق بَر

شاکی پرونده با فوت شدی که به صورت قاچاق ما را از مرز عبور می‌داد، دوست است و ما از آن فرد قاچاق‌بَر طلب مالی داشتیم به همین دلیل رفیقمان را دزدیدیم که بتوانیم به پولمان برسیم …

تصویر و عکس   اسارت ۱۴ روزه مرد جوان به دلیل رفاقت با قاچاق بَر

به اعلان سرزه و به نقل از خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»؛ حدود یک ماه پیش مرد جوان افغانستانی با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران بزرگ بیان داشت چندین روز گذشته توسط دو دوست افغانستانی اش نکته آدم دزدی قرار گرفته است.

وی درباره جزئیات این آدم دزدی به قاضی سهرابی بازپرس امور جنایی تهران بزرگ گفت: حدود سه سال است که به کشورمان آمده ام و در پردیس سرگرم به کار هستم، چندین روز گذشته دو دوست افغانستانی ام که در پونک سرگرم به کار هستند مرا در میدان شوش سوار ماشین پژو کردند و به زیرزمین آپارتمان نیمه کاره ای در پونک بردند و پاهایم را با زنجیر بستند، وقتی که علت این کار را از آنها سؤال کردم دوستانم بابت آزادی ام از من پول خواستند اما نقل کردم پولی ندارم.

وی ادامه داد: عاقبت قرار شد که با چندین نفر تماس بگیرم و پول آماده کنم و قرار شد یکی دیگر از دوستانم ۴ میلیون تومان پول به آدم رباها بدهد و در یک قرار کسانی که مرا دزدیدند ۴ میلیون را از دوستم گرفتند؛ خانواده ام در کشور افغانستان هستند و آنها نیز با اطلاع از مسئله، برای آزادی ام به آدم رباها ضمانت دادند و عاقبت بعد از ۱۴ روز آدم رباها من را آزاد کردند.

بعد از ثبت شکایت مرد افغانستانی تیمی از مأموران اداره آگاهی با دستور بازپرس پرونده برای بازداشت متهمان وارد عمل شدند و چندین روز پیش یکی از متهمان بازداشت شد، متهم بازداشت شده پیش از ظهر امروز به دادسرای امور جنایی تهران بزرگ رسانده شد و در اظهاراتش به بازپرس پرونده گفت: شاکی پرونده با فوت شدی که به صورت قاچاق ما را از مرز عبور می داد، دوست است و ما از آن فرد قاچاق بَر طلب مالی داشتیم به همین دلیل رفیقمان را دزدیدیم که بتوانیم به پولمان برسیم.

عاقبت متهم این پرونده با دستور بازپرس در اختیار ماموران آگاهی قرار گرفت و شاکی پرونده اعلام کرد حضور می دارد در قبال پس گرفتن پولها و ضمانت نامه هایش از شکایتش بگذرد.

— پيشنهادات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود —

نگارش : شهران س.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بس که ما فاتحه و حرز يمانی خوانديم
««« »»»
وز پی اش سوره اخلاص دميديم و برفت

اسارت ۱۴ روزه مرد جوان به خاطر رفاقت با قاچاق بَر

TT / 69 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال