پرداخت خسارت در رقم های بالا با تا چه سقفی با بیمه است؟


به گزارش صبحانه،کدامیک از شرکت های بیمه خدمات بیمه عمر به خلبانان پاراگلایدر (و سایر وسایل پرنده بدون موتور) ارائه میکند؟

این موضوع منع قانونی ندارد و همه شركتهای بیمه می توانند این كار را انجام دهند ولی ممكن است مبلغ دریافتی به علت افزایش ریسك، بیشتر باشد.


چه تضمینی برای محقق شدن بیمه عمر وجود دارد؟ایا همه نمایندگیها قانونی هستند.

شرکتهایی که از بیمه مرکزی مجوز دارند معتبر و بالطبع آن نمایندگی های این شرکتها که در سایت شرکت بیمه وجود دارند معتبر می باشند. شرکتهای بیمه نزد بیمه مرکزی که نهادی نظارتی است ضمانت گذاشته اند و بیمه مرکزی محقق شدن بیمه عمر را تضمین می نماید.

 

تخفیف های اعمال شده در بیمه بدنه بر اساس كدام رقم بیمه انجام میشود.بطور مثال تخفیف 10% ناشی از پرداخت نقدی در چه عددی از حق بیمه ضرب شده و نتیجه بدست میاید؟

10%حق بیمه قبل از محاسبه مالیات بر ارزش افزوده.


در تصادفات نفص عوض پرداخت خسارت ها در رقم های بالا با كیست و تا چه سقفی با بیمه است؟

سوال شما کامل نمی باشد اگر منظور بیمه شخص ثالث است، شرکت بیمه بر اساس رای دادگاه خسارت را پرداخت می نماید

 

سلام من میخواهم تنهای بیمه تكمیلی شوم آیا میشود؟

بله، بر اساس اصلاح قانون شرکتهای بیمه می توانند اقدام به فروش بیمه تکمیلی انفرادی نمایند که در حال حاضر برخی شرکتها این موضوع را انجام میدهند.

 

با سلام ،لطفاًراهنمایی بفرمائید ،اگر بیمه نامه حوادث حین وقوع آن یاپس از آن صادر شود ایا بیمه نامه حوادث آتش سوزی شامل اماكن ومحل وقوع زمین لرزه می شود ؟مثلاً بنده اخذ بیمه نامه حوادث ام،پس از وقوع زمین لرزه ها وقبل از پس لزره بوده كه دچار خسارت وزیان شدیم .منظورم عواقب پس لرزه هاست كه آیا بیمه آنها را شامل می شود .با تشكر

سوال شما کاملا مفهوم نبود ولی در حالت کلی از لحظه شروع بیمه نامه ریسک بر عهده شرکت بیمه می باشد و در صورت وقوع حادثه موظف به پرداخت خسارت است.

 

یکسال خودرو را بیمه نکردیم علاوه بر جریمه ان یک سال . چهار سال عدم استفاده از بیمه را که خود رو بیمه بوده و هیچ تصادفی نداشته را نادیده گرفتند . اکنون این سئوال مطرح است چرا با وجود پرداخت بیمه ان یک سال و جریمه اش باید از تخفیفهای چهار سال دیگر که تصادفی نکردهایم محروم شویم؟

این کار غیرقانونی می باشد و شرکت بیمه می بایست تخفیفهای شما را اعمال نماید. شما می توانید به بیمه مرکزی جهت اعلام شکایت مراجعه نمایید.


http://sobhanehonline.com/fa/news/111836

http://sobhanehonline.com/fa/news/112009

http://sobhanehonline.com/fa/news/112161


http://sobhanehonline.com/fa/news/112258

http://sobhanehonline.com/fa/news/112528

[ منبع این خبر سایت صبحانه آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال