مردم پرند به زودی شاهد تغییرات خوبی در شهر خود هستند


مردم پرند به زودی شاهد تغییرات خوبی در شهر خود هستند

خبرگزاری فارس: مردمان پرند به‌زودی شاهد تغییرات خوبی در شهر خود هستند

فرماندار شهرستان رباط کریم نقل کرد: به‌زودی مردمان پرند شاهد تغییرات خوبی در شهر خود خواهند بود.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از غرب استان تهران به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، سعید بیات در آئین تودیع و معارفه شهردار پرند با وجود مسؤولان استانی و مکانی و پرسنل شهرداری پرند در تالار اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی این شهر به انجام رسانده شد طی حکمی از سوی استاندار تهران شفا نظر پور را به عنوان شهردار پرند شناسایی و از زحمات رئیس شهرداری فضل الله چراغی تقدیر و تشکر به عمل آورد.

وی در این مهمانی بیان کرد: تمام مسؤولان به ویژه اعضای شورای اسلامی و شهردار پرند در فرصت کم باقیمانده تا رای گیری مرحله بعد شوراها باید با تأسی از کلام درخشان وحی وحدت لغت همدلی و اتحاد را با روحیه گذشت و ایثار در دستور کار گذارند و برای خدمت به مردمان و رفع معضلات شهر پرند همت بگمارند.

فرماندار شهرستان رباط کریم بیان کرد: حل معضلات پرند امروز نیازمند تعامل و همفکری مسؤولان با انتخاب کردن صرفه و صلاح مردمان است و باید در این راه با از خودگذشتگی و فصل الخطاب گذاشتن قانون برای برقراری عدالت اجتماعی حرکت کرد.

وی تصریح کرد: شهر پرند به عنوان پایتخت مسکن مهر به خاطر فقدان نظارت در روند اجرای مسکن مهر و نبود کارشناسی های ضروری در دولت پیش آبستن معضلات انبوه ای است و اینک تمام نهادها باید دست به دست هم داده و معضلات مردمان را از بین برند.

بیات با اشاره به این که نظر مسؤولان استانی به سمت معضلات شهر پرند سوق یافته است با پیگیری های به عمل آمده و عنایت استاندار تهران شورای مسکن استان با محوریت معضلات پرند به انجام رسانده شد و موضوع آتش نشانی، تقویت ناوگان حمل و نقل، معضلات روشنایی، آب و … شهر پرند نکته موضوع و وارسی قرار گرفت و به زودی مردمان پرند شاهد تغییرات خوبی خواهند بود.

وی در انتها با اشاره به محدودیت استفاده زنان از فضاهای ورزشی و مفرح خواستار در دستور کار گذاشتن احداث پارک زنان برای شهر پرند و ارتقای فضاهای مفرح و ورزشی به ویژه برای زنان توسط شهرداری و شرکت عمران پرند شد.

—————————————————–

تهیه شده توسط: زری ع.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

طبيب عشق منم باده ده که اين معجون
««« »»»
فراغت آرد و انديشه خطا ببرد

مردم پرند به زودی شاهد تغییرات خوبی در شهر خود هستند

TT / 77 — TP / 21%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال