ویژه برنامه های رادیو ایران در ۱۳ آبان اعلام شد


ویژه برنامه های رادیو ایران در ۱۳ آبان اعلام شد

خبرگزاری فارس: مخصوص برنامه‌های رادیو ایران در ۱۳ ماه آبان اعلام شد

شبکه رادیویی رایران به عالیت فرارسیدن ایام ۱۳ ماه آبان مخصوص برنامه‌های متعددی را تدارک نگاه کرده است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، «کارت مخصوص»، «ضبط کننده اطلاعات یا جعبه سیاه» و «یک روز، سه روایت» مخصوص برنامه هایی هستند که شبکه رادیویی ایران برای پخش در ۱۳ ماه آبان انتخاب کرده است.

بنا بر این گزارش، «سه روز ، سه روایت» کاری از گروه جامعه این شبکه رادیویی بیانگر ۳ روایت مهم در یک روز و در سه بازه وقتی است.

آرمان ستوده آماده کننده این مخصوص برنامه نقل کرد: با وجود دکتر محمود دامغانی دانشمند انقلاب اسلامی ، مرد توکلی بینا عضو هیات موتلفه اسلامی و حسین شیخ الاسلام از دانشجویان پیرو خط امام ومشاور وزیر امور خارجه اتفاقات سال ۴۲ در ۱۳ ماه آبان همان سال ، روز دانش یاد گیر و تسخیر لانه جاسوسی ایالات متحده در این مخصوص برنامه روایت می شود.
گزارش از شهرستان ها و پوشش دادن مهمانی تهران بزرگ توسط گزارشگران علی دلاوری ، عباس سنجری و مهدیه پهلوانی از دیگر بخش های این برنامه است.
«سه روز ، سه روایت» با تهیه کنندگی آرمان ستوده و گویندگی حسین خداداد بیگی از ساعت ۹ تا ۱۱ صبح انتشار داده میشود.
گروه نشریه های رادیویی با تهیه مخصوص برنامه «کارت مخصوص» به بررسی داستان کاپیتولاسیون و عکس العمل آیت الله خمینی(ه) توجه میکند.
وابستگی محمدرضا به ایالات متحده پس از تصویب کاپیتولاسیون از دیگر موضوعاتی است که دکتر محمدجواد منصوری کارشناس مسائل سیاسی و عبد خدایی آن را چک میکنند.
«کارت مخصوص» از ساعت ۱۵:۲۵ با تهیه کنندگی احمد یوسفی و گویندگی مریم عابدین انتشار داده میشود.
همچنین همین گروه با همین عوامل برنامه ساز در ساعت ۱۳ با برنامه «ضبط کننده اطلاعات یا جعبه سیاه» که مستندی تاریخی – روایی است به بررسی داستان تسخیر لانه جاسوسی ایالات متحده و حوادث پس از آن تا آزادی گروگان ها، توجه میکند.

*با تشکر از انتخاب شما *

نگارش از : فرخنده م.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در مذهب ما باده حلال است وليکن
««« »»»
بی روی تو ای سرو گل اندام حرام است

ویژه برنامه های رادیو ایران در ۱۳ آبان اعلام شد

TT / 96 — TP / 33%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال