قصه های لبنانی با طعم مقاومت برای کودکان ایرانی


قصه های لبنانی با طعم مقاومت برای کودکان ایرانی

اولین تجربه‌های مقاومت اسلامی لبنان در حوزه ادبیات کودک و نوجوان، در قالب سه عنوان کتاب میهمان خانه‌های ایرانیان شد.

تصویر و عکس   داستانهای لبنانی با مزه مقاومت برای خردسالان ایرانی

به اعلان سرزه و به نقل از باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا»، مهدی مقامی، مدیر انتشارات اوج کودک و نوجوان گزارش کرد: کتاب های «برای چه فداکاری کرد»، «سوسو و کلاغ مشکی» و «نگهبان کوه» انتشارات رسالات حزب الله لبنان، با ترجمه یوسف سرشار به مخاطبان ایرانی عرضه می شوند.

وی افزود: «برای چه فداکاری کرد» نگاشته امل ناصر و «نگهبان کوه» نگاشته سوزان فلحه اند و هر دو کتاب را ری ما کو سا تصویرگری کرده است. «سوسو و کلاغ مشکی» نیز نگاشته جمانه سو ید و مصور شده توسط صباح کلّاً است.

مقامی رده سنی مخاطبان این سه کتاب را قبل دبستانی و ساله ای اول، دوم و سوم دبستان عنوان کرد و بیان داشت: در انتشارات اوج کودک و نوجوان، تلاش شده این سه کتاب با سوژه مقاومت، با کتاب آرایی عالی و چشم نواز به بازار عرضه شوند. لذا بهره گیری از کاغذ مرغوب و سیستم های چاپ دقیق، گرد کردن گوشه های کتاب برای حذف لبه های تیز کاغذ، اضافه کردن لایه سلفون برای ازدیاد عمر جلد کتاب و … از اقداماتی بوده که در چاپ این کتاب ها انجام شده است.

علاقه مندان قادر هستند برای تهیه کتاب های سوسو و کلاغ مشکی، نگهبان کوه و برای چه فداکاری کرد، به فروشگاه کتاب خوشحال زندگی کن، واقع در خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، بالاتر از میدان اسدآبادی، شماره ۳۶۰ مراجعه کنند یا با شماره تلفن ۸۸۲۱۴۴۴۰ تماس بگیرند.

___________________________________

تهیه و تدوین: شادی س.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظ نهاد نيک تو کامت برآورد
««« »»»
جان‌ها فدای مردم نيکونهاد باد

قصه های لبنانی با طعم مقاومت برای کودکان ایرانی

TT / 46 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال