سیزدهم آبان نماد غیرت و مصداق خروش ملت علیه استکبار است


سیزدهم آبان نماد غیرت و مصداق خروش ملت علیه استکبار است

خبرگزاری فارس: سیزدهم ماه آبان نماد غیرت و مصداق خروش ملت علیه استکبار است

سرپرست شورای اسلامی شهر قم نقل کرد: سیزدهم ماه آبان نماد غیرت و مصداق خروش ملت علیه نفوذ استکبار و روزی فراموش نشدنی در تاریخ ایران است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از قم، ولی الله بیاتی در پیامی به عالیت فرارسیدن سیزدهم ماه آبان نقل کرد: روز سیزدهم ماه آبان که در تقویم به عنوان روز مجادله با استکبار نام قرار دهی شده، یادآور وقایعی اصلی در تاریخ معاصر ایران است که در سه دوره گوناگون رخ داده و به همین علت این روز را در تاریخ کشور به عنوان روزی فراموش نشدنی به تصویب رسانده است.

وی در ادامه این پیام بیان کرد: تبعید امام راحل(ره) به کشور ترکیه در ۱۳ ماه آبان ۱۳۴۳، ۱۳ ماه آبان ۱۳۵۷ که روز دانش یاد گیر نام گرفت و تسخیر لانه جاسوسی در ۱۳ ماه آبان ۱۳۵۸ عنوان این سه واقعه تاریخی است که نمی شود هیچ یک را از نگاه اهمیت نسبت به دیگری اولی تر آگاهی داشت و بر همان مبنا بود که این روز بعدها به شاخص مجادله ملت ایران به رهبری امام راحل(ره) بر ضد سلطه امپریالیستی ایالات متحده مبدل شد، با نگاهی دقیق متوجه می شویم که نقطه محوری و عطف این سه رخداد تاریخی همان غیرت مردمی، استکبارستیزی و خروش علیه نفوذ است.

سرپرست شورای شهر در انتها پیام بیان کرد: ۱۳ ماه آبان به عنوان نماد وحدت ملت و اکران استکبارستیزی است و از خداوند بلند مرتبه هشیاری و بیداری تمام مسؤولین نظام مقدس ایران درمقابل اقدامات استکباری و مداخله جویانه دشمنان قسم خورده این مرز و بوم مقدس را مسئلت دارم.

—براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد—

تهیه از : آمي‌تيس ط.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

و گر چنان که در آن حضرتت نباشد بار
««« »»»
برای ديده بياور غباری از در دوست

سیزدهم آبان نماد غیرت و مصداق خروش ملت علیه استکبار است

TT / 75 — TP / 30%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال