خدمات دولت در عرصه های داخلی کشور افزایش یابد


خدمات دولت در عرصه های داخلی کشور افزایش یابد

نماینده اصلاح‌طلبان استان یزد با اشاره به این که رای گیری رئیس جمهور دوازدهم باید با وجود پرشور مردمان به انجام رسانده شود، نقل کرد: انتظار این است که دولت در عرصه داخلی هم فعالیت‌های خود را سرعت ببخشد.

تصویر و عکس   خدمات دولت در عرصه های داخلی کشور ازدیاد یابد

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از یزد، محمد قاسمی قبل از ظهر امروز در نشست احزاب استان یزد با قائم مقام وزیر کشور با اشاره به این که استان یزد ظرفیت های زیادی در عرصه سیاسی کشور دارد، نقل کرد: رتبه نخست کشور در سالهای متمادی در زمینه تعلیم و پرورش این انتظار را بوجود آورده که در راستای مدیریت کشور از لحاظ نیروی انسانی، به استان یزد توجه خاصی انجام شود.

وی با اشاره به این که دولت یازدهم به انتها کار خود رسیده، یاد آوری کرد: نگرانی اصلاح طلبان برای رای گیری سال آینده، امکان برگزاری رای گیری سلامت، پرشور و با وجود حداکثری مردمان است.

قاسمی اضافه کرد: موفقیت دولت در سیاست خارجی و حل و فصل مسائل اتمی بالاترین و بیشترین خدمت دولت یازدهم بوده و انتظار این است که دولت در عرصه داخلی هم فعالیت های خود را سرعت ببخشد.

نماینده اصلاح طلبان استان یزد یاد آوری کرد: امیدواریم کمیته هایی متشکل از احزاب و سلبریتی های موجه سیاسی و اجتماعی استان یزد تشکیل شود و زیانهایی که امکان می دارد منجر به کاهش وجود مردمان شود را معرفی و مرتفع کنند.

-براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد-

تهیه کننده: خردمند غ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

صراحی می‌کشم پنهان و مردم دفتر انگارند
««« »»»
عجب گر آتش اين زرق در دفتر نمی‌گيرد

خدمات دولت در عرصه های داخلی کشور افزایش یابد

TT / 70 — TP / 32%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال