صاحبان مشاغل نیازهای خود را به فنی و حرفه ای ارائه کنند


صاحبان مشاغل نیازهای خود را به فنی و حرفه ای ارائه کنند

معاون تعلیمی سازمان فنی و حرفه‌ای با اشاره به این که توانمندسازی شاغلان و ارائه تعلیم های مورد نیاز در راستای ازدیاد بهره‌وری در اولویت قرار دارد، نقل کرد: صاحبان مشاغل احتیاج های خود را به فنی و حرفه‌ای ارائه کنند.

تصویر و عکس   صاحبان مشاغل احتیاج های خود را به فنی و حرفه ای ارائه کنند

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از زنجان، سید علی موسوی ظهر امروز در نشست شورای اداری استان بیان داشت: فنی و حرفه ای در کوتاهترین وقت احتیاج های بازار کار استان را احصا کرده و تعلیم های ضروری را ارائه کنند.

وی با تاکید بر وجود صاحبان مشاغل در کارگروههای مرتبط تصریح کرد: وجود این اشخاص در جلسات و ارائه نظرات آنها در برنامه ریزیهای صورت گرفته و تدوین سرفصلهای تعلیمی مؤثر است.

معاون تعلیمی سازمان فنی و حرفه ای ابراز کرد: در راستای اشتغال به کار کارجویان باید اقدامات عملیاتی در حوزه ارائه آموزش و مهارت یاد گیری به آنها در کوتاهترین وقت صورت گیرد.

وی با اشاره به اهمیت بهره گیری از ظرفیت دستگاه های واسط همانند کاریابیها اضافه کرد: احتیاج های بازار کار از طریق موسسات کاریابی به مراکز فنی و حرفه ای ارائه شود.

موسوی با بیان این که متاسفانه در حال حاضر بین نظام تعلیمی و نیاز بازار کار فاصله زیادی وجود دارد، عنوان کرد: برنامه های فنی و حرفه ای و ارائه آموزشها باید در راستای کاهش فاصله مورد نگاه باشد.

وی با تاکید بر این که مدلهای تعلیمی در فنی و حرفه ای تابع وقت است، یاد آوری کرد: این آموزشها باید متناسب با نیاز بازار کار و خواست صاحبان مشاغل به کارجویان ارائه شود.

معاون تعلیمی سازمان فنی و حرفه ای با اشاره به این که در ایران آئین نامه و قانون خیلی زیاد داریم ولی در عمل سلیقه ای برخورد می کنیم، بیان کرد: این امر باعث به دست نیامدن نتیجه موردعلاقه شده است.

-لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در بخش نظر بنويسيد-

تهیه کننده: بيدار ث.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حلاج بر سر دار اين نکته خوش سرايد
««« »»»
از شافعی نپرسند امثال اين مسال

صاحبان مشاغل نیازهای خود را به فنی و حرفه ای ارائه کنند

TT / 78 — TP / 27%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال