ساخت ورزشگاه های مدرن در سطح کشور افزایش یابد


ساخت ورزشگاه های مدرن در سطح کشور افزایش یابد

رئیس شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی با بیان این که ورزشگاه نقش‌جهان پس از ورزشگاه آزادی با ۷۵ هزار نفر ظرفیت یکی از مدرن‌ترین ورزشگاه‌های کشور است، نقل کرد: ساخت ورزشگاه‌های مدرن باید در سطح کشور ازدیاد یابد.

تصویر و عکس   ساخت ورزشگاه های مدرن در سطح کشور ازدیاد یابد

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد ازاصفهان، مصطفی مدبر عصر امروز با وجود در گردهمایی آغازین ورزشگاه نقش جهان اصفهان که با وجود معاون نخست ریاست جمهوری به انجام رسانده شد، با اشاره به امکانات این ورزشگاه، بیان داشت: ورزشگاه نقش جهان با به کارگیری از حداکثر ظرفیت ها، دومین ورزشگاه مجهز از نگاه ظرفیت در کشور به حساب مییاید.

وی اضافه کرد: ورزشگاه نقش جهان پس از ورزشگاه آزادی با ۷۵ هزار نفر جمعیت یکی از مدرن ترین ورزشگاه های کشور خواهد بود، این ورزشگاه شایسته برگزاری ملاقات های جهانی است.

رئیس شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی با بیان این که ورزشگاه نقش جهان در سال ۹۲، ۳۰ میلیارد تومان اعتبار را به خود اختصاص داد، نقل کرد: پس از آن تفاهم نامه ای با فولاد مبارکه منعقد شد و ساخت ورزشگاه با هماهنگی فولاد به اتمام رسید.

وی نقل کرد: امیدواریم با وجود پادشاه ای فر وزیر ورزش و جوانان شاهد ساخت چنین ورزشگاه های مدرنی در سطح کشور باشیم تا ظرفیت کمی و کیفی ورزش کشور ازدیاد یابد.

مدبر بیان کرد: در راستای ساخت این ورزشگاه تلاش های بسیاری از سوی شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی و مدیران گوناگون انجام شد و امیدواریم که این پشتیبانیها ادامه داشته باشد.

– ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد –

نگارش : مژگان ث.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

وصل خورشيد به شبپره اعمی نرسد
««« »»»
که در آن آينه صاحب نظران حيرانند

ساخت ورزشگاه های مدرن در سطح کشور افزایش یابد

TT / 61 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات