شادی دختر عون پس از رئیس جمهور شدن پدرش


به گزارش جام جم آنلاین به نقل از العالم، درباره حضور دختر رئیس جمهوری جدید در جشن شهروندان لبنانی نوشت: یکی از نیروهای دستگاه امنیت داخلی لبنان یک خودروی شاسی بلند را با چند سرنشین زن که برای شرکت در جشن و شادی به مناسبت انتخاب میشل عون به ریاست جمهوری لبنان بود توقیف کردند.
راننده خودش را معرفی کرد و گفت: این خودرو متعلق به دختر جناب رئیس جمهوری میشل عون می باشد! اما سادگی و بدون محافظ بودن خودرو باعث شد تا افسر امنیتی، تا زمان استفسار از مقام های مافوق آن را در توقیف نگه دارد.
اما لحظاتی بعد دختر ژنرال عون که بر روی سقف خودرو نشسته بود مجبور شد خودش را با صدای معرفی کند: "من کلودین، دختر ژنرال میشل عون رئیس جمهوری [لبنان] هستم."
کلودین عون همسر سرتیپ بازنشسته "شامل روکز" فرمانده سابق نیروهای کماندوی لبنان است.
پارلمان لبنان دیروز دوشنبه، پس از چهار مرحله رأی گیری، میشل عون فرمانده پیشین ارتش و نخست وزیر اسبق کابینه نظامی این کشور را به عنوان رئیس جمهوری انتخاب کرد.
از 30 ماه گذشته تاکنون به علت وجود اختلافات شدید بین گروههای 8 مارس و 14 مارس درباره نامزدها، پست ریاست جمهوری لبنان خالی مانده بود و جریان 14 مارس به رهبری سعد حریری به هر ابزاری برای جلوگیری از رسیدن میشل عون به پست ریاست جمهوری توسل جست. اما سرانجام مجبور شد در مقابل اصرار جریان 8 مارس و مقاومت بر گزینه‌شان برای رأس هرم قدرت، تسلیم شود.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال