برنده مزایده اپراتوری ترمینال شماره یک بندر امیرآباد معرفی شد


برنده مزایده اپراتوری ترمینال شماره یک بندر امیرآباد معرفی شد

خبرگزاری فارس: ‌برنده مزایده اپراتوری پایانه شماره یک بندر امیرآباد شناسانده شد

شرکت تایدواتر خاورمیانه در مزایده واگذاری بهره‌برداری از پایانه شماره یک بندر امیرآباد، به عنوان اپراتور نخست این بندر به مدت پنج سال برنده و شناسانده شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد به نقل از روابط عمومی و امور جهانی شرکت تایدواتر در نشست ۱۱ برج آبان سال جاری که با وجود مدیر عامل شرکت تایدواتر همراه با اعضای هیأت مدیره و مدیر منطقه مازندران این شرکت در دفتر مدیر بندر و دریانوردی و منطقه مخصوص اقتصادی امیرآباد به انجام رسانده شد ، معاهده پنج ساله بهره برداری از پایانه شماره یک بندر امیرآباد به امضاء طرفین رسید .

در این نشست ، مدیر بندر امیرآباد (خدمتگزار) حین تشکر از عملکرد تایدواتر در مدت وجود ۱۴ سال گذشته در این بندر و اعلام رضایت مشتریان و صاحبان کالا ، خواستار همکاری و مدد بیشتر تایدواتر جهت جذب کالا و مشتریان بالقوه و استفاده هر چه بیشتر از ظرفیت ها و زیرساخت های این بندر شد.

در ادامه نشست مدیرعامل تایدواتر خاورمیانه ( اعتصام) نیز بر عزم جدی تایدواتر جهت ارائه خدمات مرغوب و جلب بیشتر رضایت انواع مختلف گروه های ذینفع و در جوار آن ، وجود در نقشهای توسعه ای بندر نظیر احداث سیلوهای غلات تایدواتر در بندر امیرآباد که در برج بهمن ۱۳۹۵ آماده خواهد شد ، اشاره کرد.

اعتصام همچنین از ادامه سرمایه گذاری در این زمینه ها با ساخت انبارهای نگهداری کالا در محدوده بندر در آینده نزدیک گزارش کرد .

— لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در بخش نظر بنويسيد —

نگارنده : گلبهار ق.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر سنگ از اين حديث بنالد عجب مدار
««« »»»
صاحب دلان حکايت دل خوش ادا کنند

برنده مزایده اپراتوری ترمینال شماره یک بندر امیرآباد معرفی شد

TT / 58 — TP / 24%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال