آموزش زبان مورس با تکنولوژی تازه شرکت گوگل در ۴ ساعت


یادگیری زبان مورس با فناوری جدید گوگل در ۴ ساعت

تصویر و عکس آموزش زبان مورس با فناوری جدید گوگل در ۴ ساعت

گوگل به تازگی از فناوری تازه ای رو نمایی کرده است. عینکی ویژه که از طریق آن می توان در چهار ساعت زبان مورس را آموخت.

به اعلان سرزه و به نقل از کلیک، اخیرا پژوهشگران در کانون فناوری جورجیا، یک عینک گوگل خاصی را دیزاین کرده ‌اند که قادر هست به کاربرانش ظرف ۴ ساعت کد‌ های مورس را آموزش دهد.

داخل این عینک یک بلندگو و یک مبدل قرار گرفته است که از طریق استخوان ضربه خود را جابجایی می‌ دهد. این مبدل حس ضربه ورود به سر را مشابه ‌سازی می‌ کند. پس از آن از داوطلبان خواسته می ‌شود که در حالی که آموزش می نگاه کنند بازی کنند.

همانطور که شرکت ‌کننده‌ ها در حال بازی هستند بلندگو یک حرف را اعلام می‌ کند و بعد سیگنال کد مورس آن را هم برای فرد به صورت صوتی به اجرا در می آورد. در همین وقت برای شماری از شرکت‌ کننده ‌ها کد مورس از طریق ضربه آهسته به سر نیز اجرا می‌ شود.

پژوهشگران پی بردند که پس از ۴ ساعت آن دسته از شرکت ‌کننده ‌ها که ضربه‌ های آهسته به سر را آزموده ‌اند در هنگام نگاشتن یک جمله با کدهای مورس ۹۴ درصد کامیاب بوده ‌اند و در هنگام نگاشتن هر کد مورس برای هر حرف تا ۹۸ درصد کامیاب بوده‌ اند. اما آن شرکت کنندگانی که تنها فید بک صوتی را گرفته اند موفقیت شان در حدود ۵۰ درصد بوده است.

 این بحث نشانگر اثر قابل توجه فناوری به کار رفته برای وارد کردن ضربه آهسته به سر، در تسریع روند تعلیمی کد های مورس است. بنابراین کاربرد فناوری قادر هست در پیشبرد فرآیند‌ های تعلیمی اثر بسزایی داشته باشد.

****************************

متن از : بيتا ر.

اینترنت و وب در بخش کامپیوتر , اینترنت و موبایل سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

فرض ايزد بگذاريم و به کس بد نکنيم
««« »»»
وان چه گويند روا نيست نگوييم رواست

آموزش زبان مورس با تکنولوژی تازه شرکت گوگل در ۴ ساعت

TT / 49 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال