اختراع میز پینگ پونگی که بلندگوی پخش موزیک میشود (تصویر و عکس)


اختراع میز پینگ پونگی که بلندگوی پخش موسیقی میشود (عکس)

اختراع تبدیل میز پینگ پونگ به بلندگوی پخش موزیک از آن جهت اجرا شده تا بازیکنان بتوانند بازی خود را با ریتمی عالی و بر مبنای
اختراع تبدیل میز پینگ پونگ به بلندگوی پخش موزیک از آن جهت اجرا شده تا بازیکنان بتوانند بازی خود را با ریتمی عالی و بر مبنای سرعت محبوبشان به انجام رسانند. همچنین از این طریق می شود با دقت بسیار بیشتری از سرعت اجرای بازی تنیس روی میز مطلع شد و این سرعت را بر حسب تمایل اشخاص به تدریج کم و بالا برد.

عکس اختراع میز پینگ پونگی که بلندگوی پخش موزیک میشود (عکس)

طراح خوش ذوق میکروفون های تماسی را در درون راکت های بازی پینگ پونگ نصب کرده و با دیزاین یک برنامه موبایلی کاری کرده تا از بلندگوهای متصل به راکت ها و متناسب با ریتم بازی اشخاص موزیک انتشار داده شود.که با این اختراع میتوان با دقت بسیار بیشتری از سرعت اجرای بازی تنیس روی میز مطلع شد و این سرعت را بر حسب تمایل اشخاص به تدریج کم و بالا برد.

در صورتی که توپ به راکت ها برخورد نکرده و جریان بازی قطع شود، پخش موزیک نیز متوقف می شود. میکروفون مذکور با دریافت تاثیر برخورد توپ آن را پردازش کرده و به امواج رادیویی یکپارچه تبدیل میکند و سپس ریتم موزیک بر همین اساس تنظیم می شود.

در دیزاین میز پینگ پونگ تازه میتوان برنامه موبایلی هم برای تنظیم موزیک و وارسی و مشاهده دقیق سرعت بازی قابل استفاده است. مبدع خوش ذوق این ابزار یک امکان مشاهده ویدئویی ریتم بازی را هم فراهم کرده است. در این ویدئو صفحه نمایشگر به دو بخش تقسیم می شود و پس از برخورد توپ با هر راکت عکس و تصویر آن به همراه صدایی خاص به لرزه درمی آید. پس از باخت هم راکت متعلق به فرد بازنده آه کشیده و بیان آزردگی می کند.علاوه بر این که میتوان با دقت بسیار بیشتری از سرعت اجرای بازی تنیس روی میز مطلع شد همچنین موزیک در حال پخش نیز بر مبنای علاقه کاربران قابل تحول است.

–با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربران عزيز، يارى نماييد–

نگارنده: سامان ط.

نوآوری ها در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

از وی همه مستی و غرور است و تکبر
««« »»»
وز ما همه بيچارگی و عجز و نياز است

اختراع میز پینگ پونگی که بلندگوی پخش موزیک میشود (تصویر و عکس)

TT / 56 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال