پکن برای خرید بالگردهای روسی با مسکو قرارداد امضا کرد


پکن برای خرید بالگردهای روسی با مسکو قرارداد امضا کرد

خبرگزاری فارس: پکن برای تهیه کرد بالگردهای روسی با مسکو قرارداد امضا کرد

کشور روسیه و کشور چین در حاشیه نمایشگاه بین‌المللی هواوفضا و حمل و نقل هوایی ۲۰۱۶ کشور چین، معاهده ای را برای تحویل سه بالگرد روسی به پکن به امضا درآوردند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، شرکت سرمایه گذاری بالگردهای روسی روز چهارشنبه (امروز) معاهده ای را با شرکت تجهیزات حمل و نقل هوایی «جیانگسو بائولی» کشور چین برای تحویل سه بالگرد « Mi-17»، «آنسات» و « Ka-32» به کشور چین به امضا درآورد.

خبرگزاری اسپوتنیک خبر داد، طبق این قرارداد، جیانگسو بائولی یک بالگرد سبک آنسات، یک بالگرد Mi-171 و یک بالگرد از کشور روسیه در سال ۲۰۱۷ خواهد گرفت.

بنا به گزارش سرزه به نقل از «دنیس منتوروف» وزیر صنعت و تجارت کشور روسیه که در این مهمانی حاضر بود، این قرارداد در حاشیه نمایشگاه جهانی هواوفضا و حمل و نقل هوایی ۲۰۱۶ کشور چین به امضا درآمد.

در سال ۲۰۱۵، شرکت سرمایه گذاری بالگردهای کشور روسیه معاهده ای را با جیانگسو بائولی برای ارائه چهار بالگرد Ka-32 که قرار است تا اواسط ۲۰۱۷ تحویل داده شود، به امضا درآورد.

این بالگردها برای کنترل آتش در نواحی روستایی کشور چین به کار گرفته میشود زیرا در این مکانها آتش نشان ها دسترسی محدودی به آپارتمانهای بلند دارند.

**نظر يا پيشنهاد خود را با ما در ميان گذاريد**

گردآوری توسط: آوا ع.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای همه شکل تو مطبوع و همه جای تو خوش
««« »»»
دلم از عشوه شيرين شکرخای تو خوش

پکن برای خرید بالگردهای روسی با مسکو قرارداد امضا کرد

TT / 66 — TP / 34%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات